koště Anny Šochové
Úvodní stránka :: O mně :: Povídky :: Články :: Rady :: Román :: Kniha návštěv :: Kontakt Nejnovější články ...

Jarování

Vrátila jsem se z Prahy s hlavou plnou mnoha nápadů a námětů. Život pádí všemi směry a styly. I maminčí štěstí jsem užila, pekla a vařila celé tlupě. Kdy jsme se takhle báječně sešli? Chřipka není marná, když se jede stonat domů...Po teplu mráz

plazí se zas

jenže nás

nespálí.

Už ne!

Jen tenhle týden a ke všemu jen tak olízne, ta letošní zima, co si ani pořádně nezkusila být arktickou. Kdo pláče a stýská si za přísliby tepla, jen ať si vzpomene, jak často bývalo teplo v únoru. A potom hrr a byla zima zpátky. Proto nesmutněte, chvilku ještě vydržíme.

Protože jsem vyrazila mezi lidi, dostalo se mi milých chvil, kdy jsem byla tázána, kde ještě  jsem k přečtení.  Takže milí kamarádi, známí a přátelé, přesně tady leccos najdete, od zábavy až po trochu toho poučení, mudrování nad světem a rad.  Jinak nemám vedle v odkazech „romány zdarma“ jen tak. Je tam(vedle děl mnoha dobrých autorů) i sbírka pohádek a sbírka hororů z Ašska. Pozor, je tam i jinde nezveřejněný román Poslední prolínač.

S odkazem na další e-knihu zdánlivě pořád otravuju ( http://www.palmknihy.cz/web/kniha/az-sroste-kamen-3078.htm ), jenže to není samoúčelné – je na Palmknihách, kde jsou knížek mraky a nemá teď vlastně jinou reklamu. Takže informuji ty, co přijdou a chtěli  by ode mne číst víc.

Pokračuje i blog Julky (taky máte odkaz vedle) a tím pádem, ač se to někomu může zdát troufalé, vás provádí dny  a zážitky Julky v dalším díle. Nevzdávám se sice vydání knižního-klasicky tištěného, ale čekat na něj s rukama v klíně nebudu, protože to dá ještě nějakou práci. A život přece pokračuje. Hm, mám docela dilema, na blog chodí i lidi, co drží palce „skutečné“ holcejulce a já nevím, nakolik a kdy a jak udělat nějaký comming out. Má-li tam vůbec být.

Dnes nebudu končit tak úplně optimisticky, jak by se slušelo. Chci totiž pomyslet na Martina Koutného, skvělého dlouholetého koordinátora Ceny Karla Čapka, jehož kritického úsudku (/a přátelství) si moc vážím. Ne, nevymlátil se na dálnici, byl zraněn v boji za zdravou stravu zvířat. Vysypaly se na něj tuny siláže a i když se už pochechtává zmínkám o hezkých sestřičkách, teprve 18.3. bude mít kontrolu a zjistí, jak srůstá.

Držme, prosím, společně palce kolegyni spisovatelce Janě Rečkové, a to rovnou ze dvou důvodů. Jednak aby se odhodlala vzít si neschopenku a aspoň si odpočinula, když už je vysílená až do morku kostí. A za druhé, aby výsledek vyšetření, který přesně určí stav její nemoci – a potvrdí nebo vyvrátí nepěkné jméno – byl víc nadějí, než ortelem.

Vlastně přece jenom nějakou dobrou zprávu ze světa mám. Pevnost, jak jsem ji už oplakávala, najednou vyskočila a stojí pevně na nohách. Redakce ji prostě odkoupila a bude dělat podle svého. Pokud tedy přejete Pevnosti něco dobrého – prostě si ji kupte. Nebo předplaťte. I knížky jako příbal budou pokračovat!

Anna Šochová

11.března 2013


Vytvořeno: 2013-03-11 :: Vytvořil: Anna Šochová :: Přečteno: 84727

Úpravy článku:
DatumUpravilZměny
2013-03-12Anna Šochovápřeklepy a nedoklepy

[ Vrátit se nahoru ] Za obsah komentářů nese zodpověnoust jejich autor. Pokud text příspvku bude mít rasistický, xenofobní nebo jakkoliv nevhodný obsah, pak bude odstraněn a poskytovatel služeb autora o tomto informován.

1Anna (90-181-78-125.rco.o2.cz) 
2013-03-21 13:48:15
Prosím, neděste se toho divného odstavce, plného znaků, co se dnes otevírá. Chybka je u hostitele, admin bude řešit
[ Reagovat ]

2Anna (90-181-78-125.rco.o2.cz) 
2013-03-25 11:51:07
Sláva! Zdá se, že nejvíc blbnulo zobrazení na Internet Exploreru a Firefoxu, ale už je to spravené!
[ Reagovat ]

3Barley (197.210.53.149) 
2021-05-14 16:57:38
Ahoj všichni, jsem tak nadšený, že můj manžel je zpět poté, co mě opustil pro jinou ženu. Můj manžel měl poměr se spolupracovníkem a já miluji svého manžela tak moc, ale podváděl mě se svým spolupracovníkem a touto dívkou, myslím, že používá čarodějnictví nebo černou magii na mého manžela, aby mě nenáviděl a tohle bylo tak kritické a nepožadované, protože celý den a noc brečím, aby mi Bůh poslal pomocníka, který mi přivede zpět mého manžela! Byl jsem opravdu rozrušený a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Wealthy může pomoci rychle získat bývalého přítele. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 22 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi tolik chyběl, Bože můj! Byl jsem tak šťastný a dnes jsem opět šťastný se svým mužem a radostně žijeme společně a děkuji mocnému kouzelníkovi Dr.Wealthymu, je tak silný a rozhodl jsem se zde sdílet svůj příběh. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr.Wealthy o pomoc hned teď ... Zde je jeho e-mail, wealthylovespell@gmail.com
Udělá také následující kouzlo
Těhotenské kouzlo
Kouzlo lásky
Kouzlo zvětšení penisu
opar
Vítězné kouzlo
Jeho WhatsApp +2348105150446
Blog: wealthylovespell.blogspot.com
[ Reagovat ]


Přidat komentář...

Jméno: TIP: Pokud nad smajlíkem chvilku podržíte kurzor, zobrazí se vám zkratka, kterou napíšete do zprávy
                                                                       
Smajlíci jsou převzati z grafika.profitux.cz
Email:
Web:
Komentář:
Antispam filtr: Jednoduchý příklad:
Osm kráte dvěma = (číslem!)

1. Tak jsem se vrátila
2. Jak jsem psala ministryni
3. Naděje? Dýchat jen lehce
4. Starý rozhovor pro Howard Horror
5. Srpen končíNejčtenější...
1. Jarování (84727)
2. Ztráta paměti (44882)
3. O starých dětských knížkách a časopisech (19515)
4. Kdo jsem (19448)
5. Karam 2.část (15454)
6. Co může potrápit I. (12847)
7. Sladké tajemství (11158)
8. Bylinky, léčivky, recepty (10912)
9. Lucinčina bačkorka (10094)
10. Co může potrápit II. (9981)

Všechny povídky :: Všechny články


Poslední komentáře...
Další weby...
::
:: JiHei
:: Oldwomen
::
:: von Rammstein
:: Literární západ
:: Érův blog
:: Romány zdarma
:: Holka Julka
::
:: Obec spisovatelů
::
---------
x. www.ferror.wz.cz
Potápěč :: váš dýchací přístroj ve světě literaturyNávštěvnost...
Dnes: 2
Celkem: 217464

Spuštěno dne: 8. ledna 2007


WebArchiv - archiv českého webu
© Všechna práva vlastní Anna Šochová, bez jejího souhlasu se obsah ani obrázky nesmí kopírovat na jiné weby.
Web vytvořil v roce 2007 FERROR
Reklama:
ADMIN