koště Anny Šochové
Úvodní stránka :: O mně :: Povídky :: Články :: Rady :: Román :: Kniha návštěv :: Kontakt Nejnovější články ...
SEZNAM KATEGORIÍ / Články / Pohádka o RX na dobrou noc

Pohádka o RX na dobrou noc

Ještě jednou si přeříkáme, jaké to bylo.Byl jednou jeden časopis, který jsem před dvaceti roky začali kupovat. Líbilo se nám, jak díky němu nahlížíme do všemožných zákoutí společnosti. Nebylo nutné s ním souhlasit, třeba jistý JXD a jeho vzývání marihuany mi poněkud lezlo na nervy, ale tím spíš mne zajímalo, když už někdo potřebuje TAKOVOUHLE berličku, co za tím je a proč. Učila jsem se pochopením obejít předsudky a nedostatek předchozích informací.

Potom přišla doba internetu a časem i já našla stránky Reflexu. Je  to už doba dost vzdálená, občas jsem nakoukla a něco nesměle napsala, potom objevila kouzlo nicků a lámala si hlavu, jaký by měl být ten můj.

V roce 2005, tedy v časech, kdy tu psali také Potůček a Feřtek a Jana Stránská ještě nebyla JS, sem chodili lidé, které porůznu bylo vídat celé další roky. Silvie Ambroghini, Igor, Portwyn,  Ondys, Stone Pilot, Alibaba, Tefu, Tleskač, Sklerotik, Kalimero, Dark Raven, Tomki, Fotr, Vojnov, Ivan, Mike, Radim Bzura, CTOKOKOTOB, Ignacy M, Marwin, Mike… Jména Eva, David, Jiří, Honza, Hana mohou patřit původním a nemusejí. Ano, mnohé z nich lze potkat i dnes, ale kdo ještě ví, že jsou to letití, skuteční věrní čtenáři a debatéři?

V roce 2007 už od ledna potkáváme jména mnohem častější a známější, začíná přebohatá éra diskuzí a přátelství, ale také hádek skoro na život a na smrt. Pamatujete? Pooch le Dog, Peca, Petr Mazák, Lynx, Eywin, Kikina, K123, Karel Šec, Skeletor, Jalovec, Luciperka, Kraken, Majkl 65, Rezignující geront, Večernice, Artur Dent, Ich forma, Hlava XXII, Nela 116(tehdy jen) Milhaus, Palo Petro, Pepa z depa, Herodes, Jap, George, BAB, Lebowski, Dobrý večer tady Sova, Huho, Dr.Kazisvět, Alessio Cativo, Luboš, Modrá maceška, Dongio/ Hnidopich, ZipZip...

Do července už se řady rozšířily o další stálice: Viva, Hal 9000, Bob, Nero, Alena, IgnacyM se změnil na I.M., Hapes, Nenovinář, Bystrozraký, Bábí Zlopočasná, Gaučo, Synekostravski, Martin, Afariz, Bond, Ghost, Libor, Karel, Lajka. Kolik jich zmizelo a kolik zůstalo?

Z těch, které pamatuji v roce 2008, chybí Sendyman, Blue Monday,  Anyka, Filip, Chaotik-čka, Dogonka, Návštěvník knihovny, Sedlák, Inženýr, Jeremy, Stope, 747, Akyna, xf, Oldwomen, NN, JanaR, von.Rammstein, Paulete,  eva, Ladislav, Zeměžluč, Carnivore, Cuervito, Picurin, Daniela a neuvěřitelný Zoznamko a jeho malý sob Marcel.

Nevíte, kdo je Zoznamko? Gejzír neuvěřitelného, svěžího a inteligentního humoru. Už jenom jeho si měla redakce hýčkat a nikoliv pohrdavě o debatérech přemýšlet, kolik z nich má o kolečko víc, jestliže k nim lezou na on-line.

Pokud nevěříte, jaké osobnosti se tu setkávaly, můžete se ještě pořád sami přesvědčit v archívu A.Halady „Jací jste, milí diskutéři?“

To všechno bylo. Pravda, remcalo se na klesající úroveň časopisu a článků, ale to dotyční netušili, že pořád ještě bude padat. A kam…Ano, milé děti, tehdy se ještě s námi běžně bavila redaktorka, která měla na starosti on-line. Když vypadl internet, stačilo jí poslat mail a brzy se všechno spravilo. A co víc, bylo normální, že se objevilo několik slov omluvy. To už se objevovala stále vlezlejší reklama, ale pořád to ještě šlo.

Dnes takové základní slušnosti nečekejte. Diskuze byly během března nedostupné celé hodiny, pro někoho i dny. Jak se mi zákulisní poštou doneslo, po jakémsi fíglu prý bylo možné obejít návěstí „diskuzní skupina 0 neexistuje“. Nikde ani slovíčko omluvy. Nikdy. Ba dokonce ani popsání onoho fíglu. Pro mne osobně o to nepříjemnější a nahořklé, že do nich cpu peníze. Jsem zákazník, mne si mají vážit, sakra! (Mimochodem, ony rozesílané pokyny pro registraci s pinem taky nedorazily, takže je nemůžu ani spláchnout do záchodu.)

Potom bylo v Lidových novinách popsáno, jak bude on-line RX zpoplatněn od prvního dubna. Všichni se vyjevili, CO chce, proboha, ten Šafr nechat lidi platit, když velká část diskuzí za poslední tři roky bývá zajímavější, než článek sám. Pravda, snížil natolik úroveň článků i redaktorů, že se spektrum čtenářů rozšířilo. Jsou tady celostránkové hééézké fotografie a hry na cosi sdělného, takže opravdu stoupl náklad. To mu nelze upřít.

Ovšem neschopnost zajistit určitou ochranu vlastních diskuzí vyřešit za cenu děla na zajíce, tedy úplnou registrací?! Reflex měl diskuze unikátní, i Neviditelný pes mohl závidět. Nechali to zajít, možná z obavy, aby je leckdo nezastínil? Vždyť se tu objevovali i kolegové novináři.

Inu, milé děti, všechny pohádky nekončí dobře. Sice se teď objevují dohady, že šlo o divný aprílový žertík a prvního vše stornují. Takže si, zdá se, přece jenom vezmeme nějaké ponaučení. Například to, že máme umět poznat, když se kolem děje cosi úžasného a máme si toho vážit. A že pokud někdo velice pochybně žertuje a hazarduje se zbytkem přízně svého okolí, může ji nadobro ztratit. Výsledkem mohou být opravdu pestré stránky – pro nikoho.Dobrou noc a žádné noční můry. Dnešní RX on-line za to nestojí. Čárymáry Witch.


Vytvořeno: 2010-03-27 :: Vytvořil: Anna Šochová :: Přečteno: 4124

Úpravy článku:
DatumUpravilZměny
2010-03-28Anna Šochovádoplnění věty

[ Vrátit se nahoru ] Za obsah komentářů nese zodpověnoust jejich autor. Pokud text příspvku bude mít rasistický, xenofobní nebo jakkoliv nevhodný obsah, pak bude odstraněn a poskytovatel služeb autora o tomto informován.

1747 (49.246.broadband3.iol.cz) 
2010-03-27 22:04:55
Pohádka se poněkud špatným koncem. Hezky napsané, Witch.
[ Reagovat ]

2Anna (74.78.broadband14.iol.cz) 
2010-03-28 11:32:43
Některé pohádky mívají konec ještě horší Ale buďme optimisty, třeba jednou někdo najde starý RX a zajásá, že právě tohle na trhu citelně chybí! D
[ Reagovat ]

3Petr Mazák (80.95.105.162) 
2011-01-04 17:55:33
poslední dobou mám skutečně dojem, že je RX nudnější a nudnější... články a od doby registrací (minimálně) i ty diskuse. Skutečně smůla :(

Jen tak pro úplnost - na nějakou dobu jsem diskuse na RX opustil (nějak nebyl čas), ale teď se tam zase čas od času zapojím pod nickem Sirien (nemám povinné registrace moc v lásce a od doby existence FB který bytostně nesnáším se z principu neregistruju jménem, pokud mě k registraci stránka nějak nutí)
[ Reagovat ]

4Witch (74.78.broadband14.iol.cz) 
2011-01-05 19:06:44
Já tam nechodím skoro vůbec. Od napsání článku jsem tam byla třikrát, jednou na upozornění známého, že se tam pohádal. Teď v prosinci to bylo naposledy. Zjistila jsem, že to trochu předělali, ale vůbec nic mne tam neoslovilo. Letos už nemáme předplatné ani tištěného. Manžel byl pořád na vážkách, jenže dvojčíslo plné velikých a zbytečných fotografií ho dostalo.
Pokud se Vám někdy zasteskne po starých známých, vězte, že nás na podzim navždy opustil Dongio a před Vánocemi Čorges. Ostatní jsou většinou tu a tam po netu...
Reagují: Petr Mazák #5, [ Reagovat ]

5Petr Mazák (88.103.38.190) 
2011-01-27 03:28:54
Reakce na Witch #4 :
Jo, docela škoda, nevím jak moc si to jen domalovávám, ale přijde mi, že ty diskuse už prostě nemaj šťávu... ty stromy odpovědí už zdaleka nejsou to co bývaly a těm vyjádřením prostě chybí ta správná zaujatost.

Ad obsah článku - Sendyman se mimochodem vrátil, zrovna teď jsem si s ním vyměnil nějaké posty (a blbě sem mu napsal do nicku "a" místo "e" při adresování, snad se nebude zlobit :) )
[ Reagovat ]

6Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-27 09:01:55
Moc hezké a nostalgické (a ještě víc smutné) vzpomínání, Witch...
A děkuju Sirienovi za odkaz a strašně se zlobím a na RX mu to vytmavím!
[ Reagovat ]

7Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-27 09:23:19
Witch, a vadilo by Vám, kdybych to na RX překopíroval?
Já vím, že jsem naivní, ale doufal bych, že by to mohlo...snad....
Reagují: Anna Š. #10, [ Reagovat ]

8Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-27 09:47:24
WOW, bondím!!! D
Witch, podle mého tam máte tragickou faktickou chybu. Články Halady o diskutérech pamatuju a psal to v roce 2007, takže to už jsem tam byl!
Reagují: Anna Š. #11, [ Reagovat ]

9Anna.Š (74.78.broadband14.iol.cz) 
2011-01-27 19:00:54
Nojo, Sendy, jenže to psal ještě Pavel! Haladův článek "kdo jste, milí diskutéři (jak ho mám v archívu) měl poslední příspěvek 16. 11. 2007 17:15, přejmenoval jste se až nějak na přelomu roku, což je statisticky poněkud méně významné
[ Reagovat ]

10Anna Š. (74.78.broadband14.iol.cz) 
2011-01-27 19:05:05
Reakce na Sendyman #7 :
Sendymane, nemyslím, že by to extra pomohlo, ona jim přece vzrostla masa čtenářů - a mělo by smysl chtít cosi křísit? Jsme už jinde... A vím, že sem někdo z tehdejší redakce už zašel
Pro tu novou to je neužitečné. Ale jak chcete. Ale označené pouze nickem.
[ Reagovat ]

11Anna Š. (74.78.broadband14.iol.cz) 
2011-01-27 20:15:33
Reakce na Sendyman #8 : A že jste to Vy, Sendymane, dala jsem si práci s důkazem:
Něco málo o sobě, pane Halado...
Autor: Pavel | přidáno: 09:39, 06. 10. 2007
Ahoj, musím se přiznat, že mnohem radši čtu (a semtam i něco plácnu)zdejší diskuze, než vlastní články p.t. Halady. Jo, a je mi 49, na NET chodím zásadně z domova. Momentálně jsem "nezaměstnaný" (na práci nemám čas, renovuji byt), ale počítám, že od listopadu se zapojím do procesu roztáčení kol kapitalismu. Volím ODS (bohužel, nikoliv bez výhrad), mám rodinu a bezva čubinu. A taky jezdím na kole a chodím do hospůdky s bezva kamarády z Bílé Hory. A teď jdu zrovna pověsit žaluzii do kuchyně (s psinou už jsem hodinu venku byl...). Tak ahoj a mějte se, jak potřebujete ))
[ Reagovat ]

12Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-27 20:31:39
Fakt??? Ta moje paměť!
Jó, to byly časy: byt, čubina, Základna (tu od Nového roku zavřeli taky...), Egypt... kde jim je konec!
Vzpomínám, to byla reakce na ten první článek, kde byl poměrně hnusnej, tak jsem mu to vrátil. V tom druhém už se v podstatě omluvil...
Ale jinak jsem ho četl rád, psal hezky, i když hlavně o golfu, který nikoho moc nezajímal.
Ale děkuju!!!
Reagují: Palopetro #16, [ Reagovat ]

13Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-27 20:38:43
A ještě jednou si zabondím!
(Kdo dneska z těch "nových" ví, co to znamená?)
Neskutečně mě vytočili do běla, když jsem zjistil, že v archivu u článků zkrouhli diskuse.
To je, jako by vyhodili stará rodinná alba...
Reagují: Anna #15, [ Reagovat ]

14Palopetro (95.82.176.40) 
2011-01-28 08:53:20
Tak ještě jednou všechny zdravím
(Nevzpoměl jsem si kolik je 5x1 a tak to neodešlo.)
Jen trochu nostalgie k připomenutí Witch starých dobrých časů diskuzních klání na Reflexu.Získal jsem na něm jedno významné osobní přátelství a mnoho dalších neosobních.
Takže Witch ještě jednou
Reagují: Anna #17, [ Reagovat ]

15Anna (125.78.broadband14.iol.cz) 
2011-01-28 08:55:19
Reakce na Sendyman #13 : To mne taky mrzí. Vlastně skoro bolí. Okopčila jsem si pár zajímavých debat, ale nedávno jsem hledala nějaké citace pro rodinu na památku a zrovna toho moc v mém archívu nebylo...
Proto také myslím, že nemá cenu RX cokoliv cpát. To by jinak drželi archív jako klenot.
Reagují: Sendyman #19, [ Reagovat ]

16Palopetro (95.82.176.40) 
2011-01-28 08:58:29
Reakce na Sendyman #12 : A víte vůbec Sendy,jak je krásné za ranního kuropění netrefit jamku z deseti centimetrů?
Reagují: Sendyman #18, [ Reagovat ]

17Anna (125.78.broadband14.iol.cz) 
2011-01-28 09:02:23
Reakce na Palopetro #14 : Byla to zvláštní doba, kdy se kolem sedmdesáti lidí mohlo považovat za nějakou sešlost až partu. Když jsem hledala nějaký důkaz přítopmnosti S. v debatě, narazila jsem na komentář, že už zase kecáme bokem. Shodou okolností jsem v té době diskutovala já s manželem o tom, jak se lidi nedrží tématu v článku. Děsně si stěžoval, že výlučně odborné články mají pod sebou nadávky a pitominy, kupodivu mírné konverzaci známých se nebránil. Takže lidi taky spíš rozčilovalo, že jsou u šplechtů cizích, kteří, kdyby je četli, by už nebyli cizí.
Ať Vám všechno dobré zůstává Hm, počty jsou mrcha.
[ Reagovat ]

18Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-28 09:24:51
Reakce na Palopetro #16 : Palopetro, golfovou snad ani ne, ale minigolfovou často!
Ale golf se mi líbí, telezírám na něj občas (na Ryder Cup vždy), jen ty diskuse byly slabší.
Vždyť se na Baullovi ani nezávodilo!!!
[ Reagovat ]

19Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-28 09:45:59
Reakce na Anna #15 : Ale jo, asi máte recht...
Já to ale ani tak nemyslel "pro redakci", jako spíš pro nováčky, aby viděli...
Reagují: Anna #20, [ Reagovat ]

20Anna (125.78.broadband14.iol.cz) 
2011-01-28 10:18:45
Reakce na Sendyman #19 : To by museli vidět, ani článeček nepomůže uvěřit, natož litovat. Byl to prostě unikát.
Reagují: Sendyman #21, [ Reagovat ]

21Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-01-28 21:57:48
Reakce na Anna #20 : Určitě, Witch. Pamatuju, když jsem to prvně objevil a vlezl tam.
Jak mě fascinovalo, že si tam, na rozdíl od jiných diskusí, kde jsem chvíli bloumal, lidi vykají a neříkají si "di do prdele, debile", ale "dovolil bych si s Vámi nesouhlasit, protože..."...
A v reakci na Palopetra:
Navázaných osobních známostí mám dost, možná i nejvíc z těch, co tam byli pravidelně. VŠECHNA byla významnými přátelstvími v té které době. Některá přetrvala, některá ne. Něco se někdy u někoho někde zvrtlo. Upřímně - je mi to líto. Tak už to ale na světě chodí. Bohužel.
Ale debatám na RX jsem vděčný i za to, co zůstalo!
[ Reagovat ]

22[(:-))] (118.168.broadband10.iol.cz) 
2011-02-02 02:15:17
Tak jsem to tu objevil, sice nejsem v seznamu skalních (no, byl jsem spíš poloskalní ), ale měl jsem ty starý diskuse taky moc rád, pravda, ke konci se to už trochu zvrhávalo, ale že to RX takhle zabije, to jsem nečekal. Tak vás aspoň takhle na dálku zdravím. Lubor, alias hippie (to zpočátku), hlavně pak dvojtej smajl vejš uvedenej (snad se zobrazí správně).
Reagují: Witch #23, [ Reagovat ]

23Witch (125.78.broadband14.iol.cz) 
2011-02-02 10:24:18
Reakce na [(:-))] #22 : Teď jste mne zaskočil. Hned jsem se mrkla i na článek RX na netu, ale máte pravdu, tady jsem konkrétně o lidech za značkami nemluvila. Možná ten pocit, že jsem Vás nepominula, mám ze "zákulisního" dopisu lidem, s nimiž jsem konverzovala. Tehdy jsem výsledek "výzkumu" rozesílala. Ale nebojte se, hned jsem Vás poznala. Ano, patříte k těm stálejším, potvrzuji a koštětem ometám
Reagují: Witch #24, [ Reagovat ]

24Witch (74.78.broadband14.iol.cz) 
2011-02-02 21:15:09
Reakce na Witch #23 : Takže jsem vyňala z té zprávy toto: Kontrolou celkem 33 debat z dubna a května roku 2005 a 28.6.-7.7.2007, vybraných podle data konání v dostupných archívech autorů, jsem nalezla cca 73 současných stálých debatérů, kteří se dlouhodobě a průběžně objevují.
Patří sem(náhodně uspořádané) nicky:
Nela 117, Viva, dongio, sendyman, anyka, Kraken/DZRL, Vladimír Ondys, Filip, Palo Petro, Eywin, chaotik-čka, Hal 9000, dogonka, afariz, Stone-Pilot, Návštěvník knihovny, Ignacy M./I.M., sedlák, inženýr, Jeremy, Martin I., Pooch/BP/Ivana M., stope, 747, akyna, xf, Bystrozraký, BAB, Dr. Kazisvět, CTOKOKOTOB, psalm, RICO, Alena, oldwomen, von.Rammstein, Paulete, Ich forma, Petr Mazák, Kalimero, eva, Zeměžluč, Carnivore, Luboš, Tleskač, cuervito, ZipZip, jap, Daniela, Honza, JanaR, Sylvia, Karaalfons, Modrá maceška, Herodes, Pepa z depa, Bábí Zlopočasná, Alibaba, Synekostravski, bond, hapes, nenovinář, Majkl65, Alessio Cattivo, rezignující geront, Hlava XXII. Milhaus, gaučo, Lída, Artur Dent, kikina, Dobrý večer tady Sova, Ladislav, Marta Gottwaldová, Danliofer, Radim Bzura, blbec, jméno, paseka, incontinentwhore, fotr, Witch a identitu obměňující fenomén, zvaný též Ta, nesmí být jmenována.
Taktéž se vyskytují různé kombinace závorek a interpunkčních znamének nebo „beznick“ [ ], nejvíce užívaný (podle názorů a stylu identifikovatelným) jednou osobou. Ty lze přiřadit jako cca 3 další, takže završují počet průběžně se vyskytujících debatérů na nejméně 76. (Sice jsem Vás, Lunore, nevypsala nickem, ale jste tam, právě Vy ano)
Reagují: Palopetro #28, [ Reagovat ]

25oldwomen (254.210.cust.vespojeni.cz) 
2011-02-04 05:10:21
Jé, nedělní RX rána... horká káva, vonný dým válce, boa na sofa, ta věc, datle z dálek......
Pokus o jejich přesun je nepovedl, někteří sklaní diskutéři již odešli i v reálném světě to nicoty.
Ta, která se nesmí jmenovat, mne svého času dokázala neuvěřitelně rozčílit způsobem vkládání příspěvků do diskuze a nediskuzí styl zaseklá gramofonová deska. Ale svým způsobem se mi po ní stýská. Panebože, kdo jiný kdy byl schopen napsat recenzi na film, který neviděl, přiznat se k tomu veřejně a ještě si říci o honorář. Nebo nabídnout, že když si zpovídaný zaplatí, tak s ním udělá interview, který stejně nikde neotisknou......
Tak jo, je páteční ráno, horký kafe bez válce, vstávat a cvičit, eéééééé sejřit.
Pět
Enter
pápá
[ Reagovat ]

26Sendyman (191.212.broadband2.iol.cz) 
2011-02-04 20:02:30
Jejda, Witch!
Jestli jsem se nepřehlídl, vypadli Vám tam, jen tak namátkou: Zoznamko (!!!! Po tom se mi FAKT! stýská...), Miilek, Prznitel Jiřiny Bohdalové (PJB), Rezignující penis, Čeněk Urbanec ( ), Eduard (alias Čeňkův úd ), Blue Monday, Inženýr, Vannilka...
Sylvia=Sylvia (Silvia?) Amborghini (nebo jak)?
No, některý jsou asi z těch pozdějších, už se mi to taky mate... Jo, a Pivoš se tam taky už objevoval, ne?

Hezký víkend všem!
[ Reagovat ]

27Witch (74.78.broadband14.iol.cz) 
2011-02-05 13:41:01
Jéžiškovane, vy jste ale hnidopich! Článek pojednával o těch starších "dřevních" debatérech, tedy do r. 2008. No a výňatek z průzkumu je o stálicích od roku 2007, kde jsem brala do úvahy i Lubora jakožto záývorkový nick. Pan Urbanec si se mnou vyměnil pár mailů až v roce 2009- zazářil, vyprovokoval epigona - a zmizel...
[ Reagovat ]

28Palopetro (95.82.176.40) 
2011-03-04 08:58:03
Reakce na Witch #24 : Kdesi výše jste se ptala na Soznamka.V měsíčníku "zachraňte tající ledovce",vydávaného pouze v laponštině, jsem našel zmínku o dvojici bělocha a sobíka-(jméno soba nebylo uvedeno ,ale jsem přesvědčen,že to byl Marcel,běloch hovořil pouze slovensky),kteří se přesouvali v důsledku globálního oteplování hodně na sever,kde se zatím nepodařilo UPC dotlačit internetové káble.Takže ,spolu s Váma,doufám...
Reagují: Anna #29, [ Reagovat ]

29Anna (74.78.broadband14.iol.cz) 
2011-03-05 14:35:18
Reakce na Palopetro #28 : Děkuji za zprávu. Sice soudím, že by mu i u nás bylo právě teď krásně zima, ale Marcel musí chodit do školy spolu s ostatními soby A taky se živit zdravými lišejníky a mechy. je ve vývinu
[ Reagovat ]

30Georgina peckett, (41.220.69.165) 
2012-12-15 17:39:32
Dobrý den,
Mé jméno je slečna Georgina peckett, jsem z USA.
Chci Vás informovat všechny, že tam je kouzlo kolečko, které je ryzí a real.I nikdy nevěřil v žádné z těchto věcí, ale když jsem ztrácel Gilbert, potřeboval jsem pomoc a někde zase špatně. Našel jsem consultant.kalakuta kouzla a objednal jsem si kouzlo lásky. O několik dní později, můj telefon rang.Gilbert byl jeho starý člověk znovu a chtěl vrátit ke mně! Nejen vrátit, kouzlo kolečko otevřela ho, jak moc jsem milovala a potřebovala ho. Spell Casting není vymývání mozků, ale otevřel oči, jak moc musíme podělit společně. Doporučuji vám, pokud jste v mé staré situaci to vyzkoušet. To vám přinese nádherný překvapení, stejně jako váš milenec zpět k vám.Takhle to bylo chtěl být. můžete se obrátit na kouzlo kolečko na - kalakutaspells@gmail.com je to velmi pěkné a velké.[ Reagovat ]

31james (41.203.69.1) 
2013-09-28 16:19:48

ikdy jsem nevěřil v lásku kouzel, dokud jsem nepotkal tohoto světa TOP kouzlo kolečko. On je opravdu silný a mohla by pomoci kouzla přivézt ONE je pryč, ztracen, nechová milence a MAGIC PEN kouzlo, nebo kouzlo pro M dobré JOB.I "Teď Happy & živým svědectvím COS žena, kterou jsem chtěl provdat mě opustil 2 TÝDNY před svatbou a můj život byl vzhůru nohama COS Náš vztah byl zapnutý 2roky ... Jsem opravdu miloval ho, ale jeho matka byla proti USA a měl k ničemu placenou práci. Takže když jsem potkal kouzlo kolečko, řekl jsem mu co se stalo a vysvětlil situaci věci s ním .. Zpočátku jsem byl nerozhodnutý, skeptický a pochybné, ale prostě jsem to zkusil. V 7 dnech, kdy jsem se vrátil do USA, moje přítelkyně (NOW manželka) oslovil mě sama a přišel ke mně se omlouvat, že všechno bylo se vyrovnal s jeho mámou a rodinu a ona dostala nový pohovoru takže bychom se měli oženit .. I nevěřil cOS kouzlo kolečko pouze požádal o mé jméno a moje kamarádky jméno a Chtěla jsem ho, aby to ... Tak jsme šťastně ženatý a čekáme NAŠE malý kluk, a moje žena také dostal novou práci a naše životy staly se hodně lépe. V případě, že někdo potřebuje kouzlo kolečko na nějakou pomoc, HIS e-mailová adresa, okutemple@hotmail.com ...... doufám, že vám pomůže ven naše příležitost ... KONTAKT Tento velký kouzlo kolečko emailem: okutemple@hotmail.com
[ Reagovat ]

32micheal (41.203.69.1) 
2013-09-28 16:20:49
*** Svědectví na kolečka pravopisu , který přivedl svou ženu zpátky ke mně .. Mé jméno je Michael Smith Bydlím v Austrálii a I ` m šťastně ženatý s krásnou a starostlivá manželka se dvěma dětmivelký problém nastal v mé rodině před sedmi měsíci , mezi mnou a mou ženu tak hrozné , že se případ k soudu žádost o rozvod, řekla, že nikdy nechtěla zůstat se mnou znovu, a že ona mě nemiluješ tak si sbalila z mého domu a udělal mě a moje děti prošly silné bolesti . Zkoušel jsem všechny své dostupné prostředky, aby ji získat zpátky , po hodně prosit , ale všechno marně , a ona to potvrdila , že ona dělala její rozhodnutí , a nikdy mě chtěla vidět znovu. Takže na jeden večer , když jsem se vracel z práce, jsem potkal starého přítele, který požádal o mé ženě Tak jsem vysvětlil všechno, co s ní , tak ona mi řekla, že jediný způsob, jak můžu dostat zpátky svou ženu , je navštívit kouzlo kolečko , protože to opravdu pracoval pro ni příliš Takže nikdy jsem věřil v kouzla , ale neměl jsem jinou možnost , než následovat její radu . Pak mi dala e-mailovou adresu sesilatele kouzla kterého navštívili . { } Vovolaspelltemple@live.com . Takže druhý den ráno jsem poslal e-mail na adresu , že mi dal , akouzlo kolečko mě ujistil, že dostanu zpátky svou ženu na další den , coprohlášení *** ! Nikdy jsem nevěřil , tak mluvil se mnou a řekl mi všechno, co musím udělat . Pak se druhý den ráno , tedy divu, že moje manželka, která se mi nezavolala na osmé { 5} měsíců, dal mi zavolej mne informoval, že se vrací So *** ! Tak to bylo, jak se vrátila , že ve stejný den , se spoustou lásky a radosti , a omluvila se za svou chybu , a pro bolesti, kterou způsobil mě a mé děti. Pak se od toho dne , náš vztah byl nyní silnější, než jak to bylo před tím, že za pomoci kouzla kolečka . Takže, jsem rad vám tam laskavě návštěvě stejné webové stránky { } vovolaspelltemple@live.com , jste-li v jakémkoli stavu , jako je tento , nebo máte-li problém týkající se "přinášet své ex zpět. Takže díky za vovola přivedou zpět svou ženu a přinesl velkou radost své rodině jednou. { } vovolaspelltemple@live.com
Díky ...

[ Reagovat ]

33Anna Š (74.78.broadband14.iol.cz) 
2013-09-28 18:07:53
Kruciš, to máme návštěvu
[ Reagovat ]

34MRS OLUWANIKO (93.114.45.59) 
2013-11-05 00:28:36
Můj život vtip BACK! Po osmi letech manželství, můj manžel mě opustil a nechal mě s našimi třemi dětmi. Cítil jsem, že můj život byl Acerca skoncovat, a rozpadá. Já jsem s vámi a za vámi, jsem vysvětlil můj problém. V pouhých 24 hodin, můj manžel vrátil k nám a Gdyně ukázat mě a mé děti hodně lásky a omlouváme se za všechnu tu bolest jsem se založit rodinu. Vyřešili jsme naše problémy, my jsme ještě šťastnější než před dalším proroka olorogu "nejlepší, opravdu oceňuji tvou lásku pro mě kouzlo, jak přimět lidi, aby se váš život budu stále Podíly ostatních lidí svědky vaše dobré práce díky OLUWANIKO DUCHOVNÍ TEMPLE, obnovit můj bývalý manžel.
Paní Annita Moorgan.
z Ruska

email oluwanikospiritualtemple@gmail.com
[ Reagovat ]

35Sohpia (197.210.248.59) 
2014-01-14 13:11:57
Zdravím vás všechny na této stránce mi to přináší tolik radosti a štěstí dnes, takže jsem se rozhodl podělit o své štěstí a svědectví vám všem , jmenuji se Sofie jsem z New Yorku, jsem 52 let vdaná i pana George Cranor je na sever Amerika jsme 3 vyrostli děti a vnoučata , před 2 lety můj manžel řekl, že potřebuje rozvést , že již nemá zájem v manželství, které bylo , jak mě můj manžel opustil s dětmi , i cestovat do Afriky s přítelem na návštěvu jeho manžel v Africe Vánoční oslava tam dostat jsem narazil na mocné kouzlo kolečka , která pomáhají lidem opravit své rozbité manželství a vztah ,kouzlo kolečko se nazývá DOCTOR OBALLA , že je velmi silný , že kouzlo pro mě a řekl mi, že i by se měl vrátit do své země můj manžel se na mě čeká doma , když jsem se vrátil do New Yorku, myslel jsem, můj manžel s dětmi čeká na můj příchod můj manžel se mi omlouvat , a my jsme šťastně ženatý teď jsem velmi rád, že jsem se nikdy nezapomene tento mocný kouzlo ošetřit , pokud i vy potřebujete jeho pomoc mu kontakt se svým e-mailem : oballaspelltemple@hotmail.com
[ Reagovat ]

36jinnfer (ees.vxp52657wxo.cn) 
2014-02-21 17:56:58
Ahoj všichni , jsem tady na této stránce se podělit o své svědectví , chci se s vámi podělit o všem o svém vztahu rozchodu , který téměř vedl mě k frustraci a nešťastné životní zkušenosti , byl jsem ženatý s mojí ex před Rozvedená manželka 4 roky a já a moje žena žili šťastně s naší chlapeček , ale před několika měsíci moje žena začala chovat divně na mě , neznámý se mi, že ona byla účast její vlastní on-line s jiným mužem , který tvrdí, že miluji svou ženu , moje žena pořád držel to jako tajemství pro mě , ale před pár týdny jsem chytil ji na naší počítačové zpráv tento muž , a když jsem se jí zeptal, kdo to je , že mi řekl, že je jen kamarád ,rozhovor zpráva upoutala mou pozornost a já jsem se rozhodl rea přes něj , k mému překvapení, moje žena byla datování tohoto muže mým jménem po velmi dlouhou dobu , takže ihned poté, co jsem si všiml, že jsem se začal hádat s ní a dal jsem jí facku , ona mi řekla, že mě nikdy nemilovala , a řekl mi, že bychom měli jít na rozvod , myslel jsem, že to říká z hněvu kvůli tomu, co se děje v našem pokoji , po nějaké době moje žena mi řekla, že bychom měli jít na rozvod kvůli lásce jsem měl pro ni nikdy jsem chtěla na její podporu , i když se to stalo i přesto nevzdal se na ni , aby ji a mé dítě dostat zpátky domů , tak jsem šel hledat , jak mohu získat svou ženu na internetu , dobře na mém hledání jsem viděl svědectví žena na tom, jak dr ADUWAWA byl schopen obnovit zpět k ní , svého bývalého manžela okamžitě jsem zkopíroval e-mailovou adresu a rozhodl se zkusit , po všech postupů a pokynů , které mi dr ADUWAWA v prostoru 2 dny moje žena dala měvýzva a začal prosit mě , že ji to mrzí , co se stalo mezi námi , vzhledem k lásce jsem měl pro ni i rychle odpověděl jí, že jsem jí odpustil a řekl jí , aby se vrátil domů , teď já a moje manželka jsou obývací zase šťastná , všechno respekt a čest Dr. ADUWAWA za pomoc, kterou jste poskytli na mě a mou rodinu , pane Modlím se k Bohu posilovat vás ....
pokud budete potřebovat jeho pomoc, kterou mu můžete e-mailem na ( aduwawaspiritualtemple @ yahoo . com )
[ Reagovat ]

37DR OGBODU (216.177.129.105) 
2014-03-08 21:48:52
Pořiďte si miloval Po návratu (ex). ztracené lásky kouzla, psychické, bylinkář léčitele, jsem pomáhal lidem řešit jejich manželství, vztahy a láska problémy s mocným kouzlem lásky. Musím pokorně říci, že mají velmi vysokou míru úspěšnosti za následujících okolností:
(1) Pořiďte si ztracené milence zpět (ex), chybí jednou
(2) peníze kouzlo
(3) Zachycení srdce člověka, kterého milujeme
(4) HIV AIDS CURE
(5) přerušit vztah a vrátit se do svého milence
(6) Zkontrolujte, pouto lásky mezi vámi a tím, koho milujete silné a nerozbitný
(7) vzít lásku svého života
(8) Jak se dostat podvodník je a chcete obnovit jste ztratili peníze.
(9) Rozvod kouzlo
(10), aby vaše podnikání vzkvétat
11) (prázdnota), pokud hledáte pro dítě
12) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
DR OGBODU
========================================
EMAIL ogbodu.spelltemple@gmail.com
[ Reagovat ]

38Anna Š. (74.78.broadband14.iol.cz) 
2014-03-09 08:58:14
Zdá se, že si to tu oblíbily vzkazy hledatelů a nabízečů pravých cest. Smazat je zatím neumím, tak jim, prosím, nevěnujte pozornost
[ Reagovat ]

39747 (49.246.broadband3.iol.cz) 
2014-04-25 15:01:11
Zajímavé bludné dušičky. Zábavné.
Reagují: Anna #40, [ Reagovat ]

40Anna (74.78.broadband14.iol.cz) 
2014-04-25 21:32:41
Reakce na 747 #39 : proto jsem nežádala admina o vymazání. Podivuhodné, co všechno roboti stláskají...
[ Reagovat ]

41kate (ees.vxp52657wxo.cn) 
2014-08-06 03:35:53
Podělte se se mnou této skvělé svědectví

Dobrý den,
Jsem Kate podle jména ze Švýcarska
Můj přítel mi dumpingové před týdnem poté, co obvinil jej vidět někoho jiného a urážet ho. Chci ho zpátky v mém životě, ale on odmítne přijít do kontaktu se mnou. Byl jsem tak zmást a nevěděl, co má dělat, a tak jsem dosáhl na internet o pomoc a já jsem viděl svědectví o tom, jak kouzlo kolečko pomoci jim dostat jejich ex zpět, tak jsem kontaktoval kouzlo kolečko a vysvětlil můj problém s ní a ona kouzlo pro mě a ujistit mě o 2 dny, že můj ex se vrátí ke mně ak mému největšímu překvapení druhý den můj bývalý přišla klepe na moje dveře a prosila o odpuštění. Jsem tak šťastná, že moje láska je zpět, a to nejen, že jsme o tom, aby se oženil. řeknu, že velké poděkování Proroku Rita za tuto úžasnou věc, kterou odvedla v mém životě. Vy jste opravdu talentovaný a gifted.If jste v nouzi o jakoukoli pomoc, můžete ji kontaktovat prostřednictvím tohoto e-mailu: prophetritatemple@gmail.com ona může být pouze odpověď na vaše problémy. Ona může být velkou pomocí a nebudu přestat publikovat ji, protože ona je úžasná žena .....
ona je k dispozici také vyřešit některý z následujících problémů v životě ......
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Pokud budete mít vždy špatné sny.
(3) Chcete-li být podporováno ve vaší kanceláři.
(4) Chceš ženy / muži běžet po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete-li být bohatý.
(7), které chcete svázat svého manžela / manželku, aby se
tvoje navždy.
(8) Pokud budete potřebovat finanční pomoc.
(9) Bylinná péče
(10) V případě, že nemůžete být schopni uspokojit svou ženu
sex touha díky
nízké erekce.
(11) Je-li vaše menstruace odmítnou přijít
se v den, kdy
Předpokládám, že ani přes toků.
(12) Je-li vaše práce odmítnou platit, lidé
díky vám ?.
(13) vyřešit problém s půdou a získat ji zpět.
(14) Líbilo se vaše rodina Denny vás vaše
že jo?
(15) Ať lidé poslouchat mé slovo a dělám
které.
(16) Máte nízký počet spermií?
(17) špatné Lucks
(18) HIV CURE
a mnoho dalších.
Navštivte ji dnes přes prophetritatemple@gmail.com a také sdílet v této nádherné svědectví. Hodně štěstí
[ Reagovat ]

42747 (49.246.broadband3.iol.cz) 
2014-09-06 10:44:42
Hle, další bludný robotek. Pěkně ukecanej a dokonce to má jméno Kate.
Reagují: Anna Š. #43, [ Reagovat ]

43Anna Š. (125.78.broadband14.iol.cz) 
2014-09-08 12:28:36
Reakce na 747 #42 : Zrovínka jsem tohle jméno dala jedné hnusné vražedkyni Čirá náhoda...
Reagují: 747 #44, [ Reagovat ]

44747 (49.246.broadband3.iol.cz) 
2014-09-08 21:34:12
Reakce na Anna Š. #43 : Jojo, pro vražedkyni je to jméno přímo ideální! Tak nějak v sobě totiž nese kata.
[ Reagovat ]

45Jak jsem dostal ex zpět (207.244.77.169) 
2016-06-11 20:37:55
Jsem Maria David ze Španělska Když jsem nakonec našel svědectví o toto kouzlo kolečka Dr. Brown, jak se mu pomohl mnoha lidem, aby si jejich milenci a rozbité domovy zpět, četl jsem o tom, jak pomoci některým otěhotnět, loterie, dokonce léčit jakýkoliv typ nemoci jsem kontaktoval ho přes jeho e-mailová adresa dr.brownlovespellhome@gmail.com~~pobj, protože můj přítel, kterého jsem opravdu rád z celého srdce a také mě taky, ale náhle změní a otočil se ke mně zády a nenáviděla mě s vášní byl jsem naprosto zoufalá, aby mi přítel zpět. Život bez mého přítele byl skutečný nepořádek pro mě a mé rodiče jsem chtěl dramatickou změnu a myslel jsem magie mohla být řešením. Po diskusi o rozlišení s Dr. Brown, dal mi naději, že obnoví svůj vztah zpátky, protože mě už zabývá. Cítil jsem přesvědčen, že bude vlastně dělat můj přítel vrátit se domů a on to udělal! Je fantastické, co tento velký kouzlo kolečko pro mě udělal, jeho pomoc je k nezaplacení! Nevím, co bych udělal, aniž by Dr. Browna. to jeho práce tak dobře, že je organizována a vysoce funkční, věřím, že je nejlepší kouzlo kolečko můžu počítat, pokud jde o všechny druhy kouzla, byl jsem ohromen, že jeho kouzla pracovali, pokud budete potřebovat pomoc, obraťte se prostřednictvím e-mailu : Opět jeho e-mailová adresa je dr.brownlovespellhome@gmail.com Tel: +27846918903 Ujišťuji vás, že to bude otočit pro vás
[ Reagovat ]

46Sharon (108.59.8.238) 
2016-06-12 08:22:31
Ahoj všichni,
 Am Sharon prohnaný chcete sdílet své svědectví o tom, jak můj manžel vrátil domů. Můj manžel odešel z domova pro dva rok poté, co jsme dostali jsme tvrdě dotaz jsem hledal pomoc, kdo se dostat mého manžela zpátky ke mně, řekl jsem svému příteli o svém problému, řekla mi, že je zde je dobré kouzlo obstarávat kdo mi může pomoci dostat svého manžela zpět ke mně se tam vezmi mě a řekl jsem muže o mém
 Problém a řekl, že se chystá, aby mi pomohl dostat ho zpátky jsem si myslel. Byl žertoval he stranu bych měl jít a ve třech dnech se můj manžel vrátí domů ke mně. Čekal jsem na ten den pro mého manžela se chystá vrátit domů téhož dne jsem spal, když mi můj manžel zavolat a řekl mi je z boku domu a byl jsem velmi šťastný za to, co velký kouzlo kolečko jsem tě chci aby mi pomohla děkuji pánu prorok momodospelltemple@gmail.com pro dobývat mé
 manžel zpátky ke mně. Prosím, vím, že tě budu potřebovat jeho pomoc kontakt mu e-mail momodospelltemple@gmail.com, že vám může pomoci věřím v pomoc moc je to skvělý člověk.
[ Reagovat ]

47Alicia Scott (174.34.164.123) 
2016-06-12 08:30:13
Myslím, že jsem první osoba, která má tento rok sdílet tuto dobrou zprávu o dr Eve, jsem Alicia Scott z Kalifornie, chci říci, velké díky Dr. Evě mi pomohl otěhotnět pro mého manžela, když mě žádný lékař mohl pomoci. Byl jsem na několika nemocnice, ale oni mi nemohl pomoct, všichni mi řekli, že nemohu představit už kvůli problému s mými vaječníky, ale neudělal jsem to vzdát, doufal jsem, že v Boha, protože vím, že jeden den Bůh odpoví mé modlitby, v den, mohu nikdy nezapomněl v mém životě byl den, kdy jsem hledal online pro těhotenství špičky, když mě jeden Salyers Kim zaměřena na Dr. Evy, jsem ji také kontaktovat a vysvětlil vše, co k ní a řekla bych měl starosti. Ona mě zaměřena na to, co dělat, které jsem udělal, a po 21 dnech, jsem se dostat příznaky těhotenství. Šel jsem na zkoušku a já byl pozitivní, ale nevěřila jsem to zpočátku až i porodila mého chlapečka před 2 měsíci. Jsem skutečně rád, právě teď, protože já nevím, co ještě říci, ale pokud jste tam čtení tohoto svědectví a máte stejný problém s otěhotněním pro svého manžela či přítele, nemáte se čeho bát, laskavě kontaktujte tato e-mailová adresa: dr.eveherbeshome@gmail.com
 Ona vám pomůže přesně stejným způsobem jako ona má pomoz mi. To vše díky Priestess Dr. Evy k tomuto velkým přínosem ona mě vykreslen.
[ Reagovat ]

48Ramsay (83.143.240.13) 
2016-07-02 15:04:51
Jmenuji se Andrea Ramsay, můj přítel a já jsme byli rádi, pokud bych mohl říct, a nikdy jsem si myslel, že bychom rozbít. Když jeho bratranec zemřel při tragické dopravní nehodě se vrátil do Philip borovice po dobu jednoho týdne, aby se svou rodinou. Nemohl jsem jít, protože jsem byl v polovině zábavné ven z města klientů pro práci. Nezdálo se rozrušený, že jsem nemohla jít, tak jsem ho nechal být. Další věc, že ​​vím, se neodpojí se starým přítelem ze střední školy, který měl zamilovanost lety a začali mít poměr! Neměl jsem tušení, co se děje, až jednoho měsíce poté, co se vrátil z Philip borovice. On pokračoval vidět ji i dokud jsem ho přistihla testování jí zprávu na jednu noc. konfrontoval jsem ho a on mi řekl pravdu o tom, co se stalo. Rozešli jsme se a šli každý svou cestou. Ani jeden z nás bojovali o našem vztahu. Byl jsem naštvaný a rozhodl se být rozrušený o tom a jen držet ho v pohybu. Potom asi po měsíci nemluví s ním jsem se stal smutný. Chtěla jsem, aby mi řekl, že chce být se mnou a ne s ní. Zavolala jsem mu, abychom usadit všechno, ale on odmítne k vrcholu mé volání po asi jednu hodinu, psal mi test a řekl mi, že vše je mezi námi a já bych nikdy v životě volal hi nebo vrátit se k němu opět jsem byl tak šok, protože můj manžel vím, že tolik let ještě nikdy chovat takovým způsobem, aby mi ani zvednout ruku na mně.
Po asi jeden měsíc a dva týdny že ho prosí, aby smířit se mnou a odmítal, byl jsem síla jít v on-line hledat mocné kouzlo kolečka, kdo mi může pomoci v situaci, protože jsem něco, co si pokazit s manželem vědět to bylo, jak jsem zasít svědectví o dámě, která testifier o tomto muž volání drokojie, jak jí pomoct v takové situaci, aby její přítel jí, že to, jak jsem se shromáždit tatínek e-mailovou adresu a já kontaktoval Dr.okojie a řekl mu: vše, co jsem stál před více než dva měsíce kvůli jiné ženě, táta mi řekl, že ne strach a slíbil mi pomohl přivést mého manžela zpátky ke mně, bylo to, jak se mi opravdu pomohlo! otec kouzlo, který bude dělat, aby mě minout. Měl hodně lítosti a cítil se špatně za to bojovat, aby mě a pro podvádění ve general.he Vrať se ke mně po třech dnech prosit mě za odpuštění, že nyní váží náš vztah mnohem víc teď a my jsme teď spolu ! Můžete také dostat své milence zpět pomocí Dr.okojie nebo jakéhokoli problému další výzvu, obraťte se na něj přes jeho e-mailu: drokojiehealinghome@gmail.com prosím, že je velmi silný a dobrý člověk. Miluju ho tolik, protože je můj táta. Ti ho znovu obrátit se svým soukromým e-mailu, drokojiehealinghome@gmail.com~~HEAD=pobj
[ Reagovat ]

49sandy (197.210.24.105) 
2017-03-06 09:11:00
I AM Dora Sandy chci děkovat a budu vždy dávat díky drokojie který přivezl rozvodu manžela, který mě opustil pro 6years v rámci 48 hodin, jsem řekl o tomto posledním měsíci, ale slíbil jsem vždy říkat lidem o tom každý každý měsíc, takže ty, které nečetl o tom minulý měsíc bude číst o tom tento týden, jsem hledal, jak otěhotnět a jak se dostat rozvodu manžela zpět do mého života, protože ho miluju s celou mého srdce, nemohla jsem ho nahradit jakýkoliv subjekt, jeden den jsem sledoval mé televizi, když jsem viděl dámu děkujte kněz Ina a ukáže světu, jak jí pomáhal jsem byl tak v šoku, nemohl jsem tomu uvěřit, protože jsem nikdy učil, že existují síly, které mohou přivést zpět ztracenou manželství, pak to bylo, jak jsem se rozhodl, že ho příliš kontaktovat, protože já opravdu potřebují rozvodu manžela zpět, když jsem ho kontaktoval jsem mu řekl všechno, a on mi řekl, aby se nebála, že můj rozvod manžel bude jistě zpátky ke mně, do 48 hodin zpočátku jsem nemohl uvěřit, protože jsem si myslel, jak by mohl někdo, kdo se vydal za 6years vrátit do 48 hodin, takže pak jsem se rozhodl se dívat a vidět, neuvěřitelné během příštího 48 hodin jsem dostal volání od neznámá číslo tak jsem vyzvednout hovor na další věc, kterou jsem slyšel, byl můj manžel hlas byl prosil a prosil mě na telefonu, který mu mám odpustit, že bych měl zapomenout na všechno, co se stalo, že nevěděl, co se stalo přes něj, slíbil nenechávat z jakéhokoli důvodu, že byl opravdu líto, co udělal, byl jsem tak překvapen, protože jsem nikdy věřil, že se to mohlo stát, takže to bylo, jak jsem přijal jeho omluvu a druhý den ráno se vrátil domů se mnou setkat a stále prosil, abych mu odpustila jsem mu řekl, že je vše v pořádku, že jsem mu odpustila, že bylo, jak jsme opět začali a má Chang, slíbil jsem říci toto svědectví v rozhlasové stanice, komentuje toto svědectví, že nyní jsem těhotná, ale ještě v pořádku předtím, než tento měsíc vyprší slibuji, že říkám s rozhlasovou stanici a já budu pane, děkuji much.World prosím, já prosit lidi, aby vám vyzkoušet a pomoz mi poděkoval tohoto muže pro mě, nebo pokud zde potřebovat jeho pomoc je jeho e-mailová adresa drokojiehealinghome@gmail.com
[ Reagovat ]

50Barbara (197.210.227.226) 
2017-05-15 09:16:54
Jmenuji se Barbara a já jsem založil v Norsku. Můj život je zpátky !!! Po 1 roce zlomeného manželství mi manžel opustil dvě děti. Cítila jsem se, jako by se můj život chtěl skončit, skoro jsem spáchal sebevraždu, byl jsem po dlouhou dobu emoční. Díky kouzelníkovi nazývanému Dr. Isikolo, který jsem se setkal online. V jeden věrný den, když jsem procházel internetem, jsem narazil na řadu svědectví o tomto konkrétním kouzelníku. Někteří lidé svědčili o tom, že přivedl jejich ex lásku zpět, někteří svědčili o tom, že obnovuje lůnu, léčí rakovinu a jinou nemoc, někteří svědčí o tom, že může kouzlit, aby zastavil rozvod a tak dále. Také jsem se setkal s jedním konkrétním svědectvím, byla to o ženě, která se jmenovala Sonia, svědčila o tom, jak přivedl svou Ex milenku za méně než dva dny, a na konci svědectví ona upustila e-mailovou adresu Dr. Isikolo. Poté, co jsem všechno přečetl, rozhodl jsem se to zkusit. Kontaktoval jsem ho e-mailem a vysvětlil mu můj problém. Za pouhých 48 hodin se můj manžel vrátil ke mně. Vyřešili jsme naše problémy a jsme ještě šťastnější než předtím, doktor Isikolo, je opravdu nadaným mužem a nepřestanou ho publikovat, protože je to skvělý muž ... Pokud máte problém a hledáte skutečný a skutečný Kouzelník k řešení všech vašich problémů pro vás. Vyzkoušejte High isikolosolutionhome@gmail.com kdykoli, může být odpovědí na vaše problémy. Zde je jeho kontakt: isikolosolutionhome@gmail.com nebo jej zavolejte na číslo +2348133261196
[ Reagovat ]

51Ogundele (85.203.16.168) 
2017-09-09 09:12:47
MUSÍŠ ČÍST:

Ahoj všichni, Jmenuji se Susan Philips, jsem z Kanady. Chci sdílet svá sláva a svědectví s vámi všem, už dlouho jsem bolest, můj manžel opustil mě všem, protože jsem nemohl mít dítě pro něj a chudoba byla všude kolem nás, dokud mě kamarád na mne nenavázal kouzelník, který jí pomohl se svým vlastním těhotenským problémem, jsem byl odkázán na doktora Ogundeleho a on mi řekl, abych se nemusel bát, že moje problémy byly vyřešeny, protože jsem přišel k němu, on mi odnesl kouzlo a můj manžel se vrátil abych ho přijala zpátky, ne tak dlouho po tom, co jsem těhotná a potřebuji finanční změnu v mé rodině, doktor Ogundele je jako Žádný jiný kouzelník, který mi pro mě vynesl peníze a dnes a moji rodina jsou finančně stabilní a dělám to skvěle, věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dovolte, abyste věděli, že toto kouzelnické seskupení má moc spojovat rodiny a moc, aby vám finančně vyhovovalo. protože jsem teď spokojen s mým husbanddem, kontaktuje ho za pomoc a budu znovu šťastný. Díky Dr.Ogundeleovi v zájmu těch, kteří potřebují jeho pomoc, kontaktujte jej na e-mailu: ogundeletempleofsolution@gmail.com nebo jeho telefonní číslo: +27618920352, můžete mu také poděkovat za mne, kontaktujte dr. Ogundele a zjistíte, že je šťastný.
[ Reagovat ]

52Liliane (197.211.61.64) 
2018-01-30 13:03:32
Byl jsem velmi zmatený, když můj milenec, který jsem si vzal před 11 lety, mi řekl, že potřebuje rozvod jen proto, že se zamilovala do chlapce, se kterou se setkala v bance, vzala všechny své věci a odešla z domu, i když jsem se jí jít, ale trvala a odešla. Nebylo to pro mě vůbec snadné, protože jsem měla bolesti a nemohla jít do práce, ani jíst, udělala jsem mnoho výzkumů na internetu, když jsem narazil na některé krásné svědectví, které sdílely doktor Isikolo, takže jsem se s ním rychle spojil a řekla mu můj příběh, nikdy jsem nevěděla, že doktor Isikolo by mohl být tak milý, řekl mi, že se můj milovník vrátí ke mně do 24 hodin a každá věc se stala právě tak, jak řekl a pak jsem dospěl k závěru, že jsem našel Boha na Zemi a budu nadále svědčit o něm až do Krista přijde. Můžu ho kontaktovat, pokud u potřebuje nějakou pomoc: isikolosolutionhome@gmail.com Nebo ho zavolat přímo na +2348133261196. děkuji moc za doktora Isikolo.
[ Reagovat ]

53Petra (197.210.226.167) 
2018-02-20 23:56:47
Hurá! Myslím, že jsem nejšťastnější žena na zemi poté, co jsem svého manžela zpátky do svého života poté, co mě opustil 1 rok a šest měsíců, co jsem učil, že byl pryč navěky, dokud mi doktor Okpa nepřijel. Dneska jsem šťastná kvůli doktorovi Okpovi, kterému mohu říci, že je pro mě víceméně bohem, protože jsem nikdy neudělal, že můžu znovu získat svého manžela, ale udělal skvělou práci, kterou jsem nikdy neudělal během 24 hodinového intervalu. Chci použít toto médium, abych světu pomohlo, abych poděkoval velkému doktorovi Okpovi za to, že jsem vrátil své štěstí. Moji kolegyně, které procházejí podobnými záležitostmi, vám poradí, abyste kontaktovali Dr. Okpu za pomoc přes okpatempleofsolution@gmail.com nebo mu zavoláte: +2347037596494

Petra z USA
[ Reagovat ]

54Ogundele (185.208.152.84) 
2018-03-15 14:15:10
MUSÍŠ ČÍST:

Jmenuji se Sandra jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás obtížné, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod jen proto, aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se setkal s přítelem, který mě vedl k doktoru Ogundeleovi kouzelníkovi, který jí pomohl s vlastními problémy, povzbudil jsem ho a kontaktoval ho, první věc, kterou řekl, bylo, že moje problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolena, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Ogundele, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně výhodná, a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Ogundele dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: ogundeletempleofsolution@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí poděkovat za dobrou práci.
[ Reagovat ]

55Jenifer (185.208.152.231) 
2018-04-12 23:17:33
Dobrý den dámy a jemní muži, jmenuji se Jenifer Chci poděkovat velkému doktorovi Obohovi, který mi koupil zpět svého milence, poté, co jsem za poslední dva roky po našem rozpadu zkusil vše bez úspěchu. Velice si vážím skvělé práce doktora Obo, že jsem se vrátil do 24 hodin, musím říct, že doktor Oboh je největším kouzelníkem. Chcete-li vědět, jak mocný doktor Oboh vám poradí s někým, kdo potřebuje pomoc, aby se k němu laskavě dostal prostřednictvím jeho soukromého e-mailu: obohtempleofanswer@gmail.com
[ Reagovat ]

56lana ivano (185.156.174.135) 
2018-04-25 18:17:31
NEJVĚTŠÍ SPELL KASTER MÁ MÍSTA A PLNĚNÍ ZPĚT NA MÉ.
Dobrý den, jsem Lana Ivano. Po letech ve vztahu s mým manželem se rozloučil se mnou. Udělal jsem vše, co mi bylo k dispozici, abych ho vrátil, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho zpátky tak špatně kvůli lásce, kterou jsem měl za něj, prosila jsem ho se všemi, dělala jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému příteli problém a navrhla, že bych měl spíše kontaktovat kouzelník, který by mi pomohl odhodit kouzlo, abych ho vrátil zpět, neměl jsem jinou možnost, než to zkusit. Poslal jsem zprávu o kouzelnici nazvaném DR RICO OSULA a ujistil mě, že není problém a že všechno bude v pořádku před třemi dny. On dal kouzlo a překvapivě druhý den, zavolal můj manžel. Byl jsem tak překvapen, že jsem odpověděl na výzvu a všechno, co řekl, bylo, že byl tak líto, že se všechno, co se stalo, chtěl, abych se k němu vrátil. On také řekl, že mě tak moc miloval. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, a tak jsme znovu začali šťastně žít. E-mail s kouzelnými kolečky je: ricoosulasolutiontemple@gmail.com nebo co ho napiš nebo zavolat +2348133261196 .. Můžete ho poslat e-mailem, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo jiném případu.

1) Kouzla lásky
2) Ztracené kouzla lásky
3) Kouzla rozvodu
4) Kouzla manželství
5) Vázací kouzlo.
6) Přerušení kouzel
7) Zakažte minulého milovníka
8.) Chcete být propagováni v kanceláři / loterii
9) chtějí uspokojit vašeho milence
Obraťte se na tohoto skvělého muže, pokud máte nějaké problémy s trvalým řešením
přes ricoosulasolutiontemple@gmail.com nebo co ho napiš, nebo ho teď telegramujte +2347082727576.
[ Reagovat ]

57jelka (185.156.174.137) 
2018-04-30 23:25:28
Hej, já jsem Jelka Rodka. Život bez mého manžela byl pro mě a mé děti opravdovým nepořádek. Jsem tak šťastný, že můj Ex přešel zpět pomocí pomocníka Dr. Isikolo. Moje největší překvapení bylo, že 48 hodin poté, co Doktor připravil kouzlo na mě, můj manžel, který mě opustil 4 roky, mi náhle zavolal nečekaně a jsem tak šťastný, že jsme se opět dostali pomoci Dr. Isikolo a jsem tak rád, že budu opět s mým manželem. Dr. Isikolo je velmi krásné kouzelník, můžete ho kontaktovat, pokud potřebujete jeho asistenta, protože vím, že vám může pomoci. kontaktujte jej prostřednictvím jeho e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho nyní +2348133261196.
[ Reagovat ]

58Vania (185.156.174.137) 
2018-05-15 15:35:29
Ahoj mé jméno je Vania Aaron z Wisconsinu ve Spojených státech. Jsem jedním z těch lidí, kteří věří, že jedinou nejlepší technikou, jak dosáhnout veselosti a potěšení ve vašem vztahu, je prostřednictvím kouzel odlitků. Ať už je to mocné kouzlo afrických lásky nebo Voodoo kouzla, ale realita je, pokud máte autentické kouzelnické kolečko, věci by měly jít podle toho. Dokázal jsem, že čas, kdy se milenec pohyboval nahoru a dolů, nevěnoval pozornost našemu vztahu a viděl jsem, že můj vztah je ve špatném prostoru. Pak mi přítel řekl, že jediný způsob, jak dosáhnout štěstí ve vašem vztahu, je prostřednictvím lásky kouzel. Setkal jsem se s doktorem Isikolo a on mě odhodil své závazné kouzlo lásky, věci šly podle očekávání, protože mi trvalo tři dny, než jsem viděl výsledky. Plně doporučuji láska kouzla od Dr. Isikolo všem, kteří se setkají s podobným problémem s vztahy. Kontaktujte jeho e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo jeho společnost Whatsapp: +2348133261196
[ Reagovat ]

59Dijina Ivor (199.115.116.43) 
2018-07-26 15:01:47
Mým účelem dnes je sdílet tento článek se světem o tom, jak mi doktor Isikolo pomohl dostat zpět svého přítele, který se se mnou rozloučil před 4 měsíci. Snažil jsem se, abych mohl vidět důvody se mnou, abychom mohli pokračovat v našem vztahu, ale on mě popřel. Děkuji Bohu za to, že mi pomohl pomoct jít do internetu, prohledal jsem to správně a viděl jsem různé recenze doktora Adodu a já jsem trval na tom, že jsem to zkusil tím, že bys ho kontaktoval prostřednictvím aplikace, která je na (+2348133261196). Dal mi důvod znovu žít a připravil kouzlo a řekl mi, že se můj Ex-přítel vrátí ke mně do 48 hodin. Můžete mi věřit, můj EX-přítel se vrátil ke mně a naše svatba bude držet brzy. Kontaktujte jej teď! pokud potřebujete nějakou pomoc. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196
  a dělá hodně kouzel. Ještě jednou chci říci, že jsem velmi potěšen za vaši pomoc.
[ Reagovat ]

60Adina (105.112.35.24) 
2018-08-18 09:05:29
Moje jméno je Adina. Bude se mi líbit podělit se o své svědectví se všemi lidmi ve fóru, protože jsem nikdy nenapadlo, že budu mít svého bývalého milence zpět a že pro mě tolik znamená.
Chlapec, který se chci oženit, mě nechal čtyři týdny na naší svatbě za druhou dáma. Když jsem ho zavolal, nikdy mě neozval, zavřel mě ze svého Facebooku a změnil svůj Facebook status z manželského plánu na Single, když jsem šel do jeho pracovním místem řekl svým šéfům, že už mě nikdy nebude chtít vidět, ztratil jsem svou práci jako výsledek tohohle, protože se už nemůžu soustředit, můj život byl vzhůru nohama a všechno s mým životem nebylo hladké, Snažil jsem se vše, co bych mohl udělat, abych ho zpátky, ale nic mi nepřineslo pozitivní výsledek. až jsem se setkal s člověkem, když jsem cestoval do Afriky, abych vykonal nějakou práci, vyvíjel jsem se před několika lety, řekl jsem mu, že můj problém a všichni prošli, když jsem získal svého milence a jak jsem ztratil svou práci, řekl mi, že se chystá pomoz mi, já tomu nevěřil. ale přísahal, že mi pomůže, když mě představí jednomu papákovi, který je velmi dobrý v souladu s lidskou rodinou, a tak mi dává detaily a své soukromé e-mailové adresy.
Byl jsem velmi šokový, když jsem kontaktoval tatínka a vysvětlil mu svůj problém se svým milencem, řekl mi důvod, proč mě milenec opustil a také mi vyprávěl nějaké skryté tajemství, byl jsem tak ohromen, když jsem od něj všechno slyšel, řekl, že za mne zaujme kouzlo a výsledky uvidím v příštích několika dnech.
pak jsem se vrátil na místo následujícího dne a zavolal jsem mu, když jsem se vrátil domů a on řekl, že je zaneprázdněn, že odnesl ty kouzla a koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl, že budu vidět pozitivní výsledky v příštích dvou dnech to je ve čtvrtek, šokující, můj milenec mě ve čtvrtek ve 12:35 ve čtvrtek a omlouvám se za vše, co udělal, řekl, že nikdy neví, co dělá, a jeho náhlé chování nebylo úmyslné a slíbil, že to nedělá znovu. bylo to, jako bych snívala, když jsem slyšela, že od něj a když jsme zavolali volání, zavolal jsem tatínku a řekl mu, že můj milenec zavolal, a řekl, že jsem ještě nic neviděl, řekl, že dostanu i svou práci zpět v příštích 3 dnech, opravdu v pondělí do 7:30, zavolali mě na mé pracoviště, abych znovu nastoupil do kanceláře a získal další podporu z mé kanceláře. prosím, jestli někdo potřebuje takovou pomoc, měl by okamžitě kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho mohu zaplatit a pomáhat svým sestřičkám, kteří taky procházejí, jsem šťastně manželství nyní se svým milencem.
to je soukromý e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com a telefonní číslo je +2348121047613
[ Reagovat ]

61Jessica Neda (197.210.8.155) 
2019-01-13 12:12:16
Po sedmi letech ve vztahu k Wilsonovi se se mnou rozloučil, udělal jsem vše, co mu bylo možné, abych ho vrátil, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho zpátky tak moc kvůli lásce, kterou pro něj mám, prosila jsem ho se vším , Dělal jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému problému někoho online a navrhla, že bych měl kontaktovat kouzelník, který by mi mohl pomoct, abych odnesl kouzlo, abych ho vzal zpátky, ale já jsem ten typ, který nevěří v kouzlo, neměl jsem jinou možnost než to zkusit, Měl jsem na mysli kouzelník, který se jmenoval Dr. Zuma zuk a já mu poslal e-mail a on mi řekl, že není problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že se můj býval před třemi dny vrátil ke mně, Druhý den to bylo kolem 16:00. Můj ex mi volal, byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na volání a všechno, co řekl, bylo, že byl tak líto, že se všechno stalo, že se chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tak moc miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, tak jsme začali znovu žít šťastně. Od té doby jsem sliboval, že někdo, koho vím, že má vztah problém, bych pomáhal takové osobě tím, že se na něj nebo ona k jedinému skutečnému a mocnému kouzelníkovi, který mi pomohl s mým vlastním problémem a kdo je jiný než všechny falešné ty venku. Někdo může potřebovat pomoc kouzelníka, jeho e-mail: spiritualherbalisthealing@gmail.com nebo mu zavolat +2348164728160, můžete mu poslat e-mail, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo cokoli jiného. KONTAKTUJTE NYNÍ PRO ŘEŠENÍ K VÁŠEM PROBLÉMŮM
[ Reagovat ]

62TRACY (li829-62.members.linode.com) 
2019-01-31 06:48:47

Jsem velmi šťastná, že všem slyším, že mé svědectví řekne. jsem Tracy Johnsonová ze sjednoceného státu, jsem zdravotní sestra, tento příběh mého milostného života. Byla jsem vdaná za 4 roky a v pátém roce svého manželství musela druhá žena vzít svého milence od mého a můj manžel mě opustil a děti a trpěli jsme po dobu 2 let, až jsem se setkal s příspěvkem, kde tento muž Dr. Kakuta někomu pomohl a já jsem se rozhodl, že mu pomůže přivést mého milence zpátky domů a věř mi, že mi jen posílám svůj obrázek a to můj manžel a po 48 hodinách, jak mi to řekl, viděl jsem, že do domu vcházelo auto a vidím, že to byl můj manžel a že přišel ke mně i k dětem, a proto jsem rád, že každý z vás podobný setkal se s tímto mužem a nechal svého milence zpátky k sobě. Můžete ho kontaktovat touto e-mailovou adresou gethelp05@gmail.com
[ Reagovat ]

63MILENA (server88-208-244-52.live-servers.net) 
2019-01-31 19:28:20
Kouzlo penez mi fungovalo skvele, mám práci, která mi platí

758 dolaru za mesíc a moje rodina se po tak dlouhých letech neusmívá

schopný dát jídlu na stul, co udelám bez tebe, jsi

nejvíce duveryhodný. Váš e-mail je ponechán na tomto fóru. gethelp05@gmail.com
[ Reagovat ]

64Michal (105.112.104.218) 
2019-07-24 15:12:08
Spolehlivá a rychlá finanční půjčka od 50.000 Kč až do 4.500.000 Kč s nízkou úrokovou sazbou po celou dobu splácení od soukromého poskytovatele. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí bez nesmyslných poplatků. Jedná se o přímé poskytování, nikoli o placené zprostředkování. Zaručuji vám kompletní informovanost o podmínkách poskytnutí. Víc informací vám poskytnu na emailu: sopuchmichal2@gmail.com
[ Reagovat ]

65Olivia Mike (197.210.58.49) 
2019-08-04 21:41:56

Ahoj, jmenuji se Olivia Mike. Chci se podělit o svůj úžasný zážitek s největším kouzelníkem kouzel Dr Ilekhojie, můj manžel na mě podváděl, a když jsem zjistil, že jsme měli boj, který vedl k jeho vyplnění pro rozvod, plakal jsem a onemocněl Hledal jsem on-line citáty o lásce, viděl jsem lidi mluvit o něm a jeho skvělé práci, jejíž případ byl podobný mému, který opustil jeho kontaktní informace, kontaktoval jsem ho a řekl mi, abych se nebál toho, že po 24 hodinách zruší rozvod a bude zpět mě poté, co jsem udělal vše, co mě požádal, abych udělal k mému největšímu překvapení další den, byl to můj manžel, který mi poklekl a prosil mě, abych ho přijal, ještě jednou děkuji, doktore Ilekhojie, jsi mi opravdu požehnáním, může mi také pomoci kontaktujte ho;

Pošlete mu e-mail na adresu: gethelp05@gmail.com
Co-app ho na: +2348147400259
Web: https://ilekhojie-solutions.webnode.com
[ Reagovat ]

66Edna (129.205.113.252) 
2019-08-12 05:13:42
Wooow! To je ta největší věc, která se kdy stala v mém životě ... Chubygreat je dar od Boha. On je velmi dobrý v sjednocení domů, povznášející podnikání, pomáhá lidem vyhrát volby, a tak na to si dokážete představit. Pomohl mi vrátit se mé ženě, kterou jsem téměř ztratil, ke zlým očím lidí, sešel se svou rodinou a udělal mi pokrok v podnikání. Není tento muž andělem od Boha? Je opravdový ... Takže ho nesmíte podceňovat. Jednoduše kontaktujte chubygreat na +2348165965904 nebo můžete také poslat e-mail na chubygreat@gmail.com. pokud jste ve stejném stavu jako před dvěma měsíci.
To je tak skutečné a neexistují žádné dva způsoby, jak to udělat, protože udělal moje a udělá také vaše. Chubygreat, musím ještě jednou poděkovat! Děkuji!! Děkuji!!!
[ Reagovat ]

67Laura perry (129.205.113.252) 
2019-08-12 05:15:19
Téměř jsem ztratil svého manžela, dokud můj přítel nedal panu Godsentovi, jeho jméno je Dr. Ologhodo. Řekl mi, že můj manžel se ke mně vrací, pokud dokážu dělat vše, co se ptal doktor Ologhodo, ale byl jsem na pochybách, ale později jsem mu zavolal a vše mu vysvětlil a řekl, že uvidí, co může udělat .. Včera jsem telefonoval a zkontroloval jsem, kdo to byl, to byl můj miláček, který mi zavolal, abych ho vybral z letiště.
Právě teď jsem tak šťastný a vděčný. Pokud víte, že procházíte stejným problémem, kontaktujte jej na jeho e-mailu na adrese Dr. Ologhodospellwork@gmail.com nebo na jeho čísle +2348156911977.
[ Reagovat ]

68Willy Peery (129.205.113.252) 
2019-08-12 05:16:06
Ahoj všichni tady čtou toto mé krátké svědectví. Jmenuji se Bar. Shantee a já jsem z Brazílie. Byl jsem jednou ženatý, ale později, protože můj manžel mě opustil a moje dvě děti pro svého přítele, byl jsem velmi ustaraný a nemocný, potřeboval jsem pomoc, byl jsem velmi ohraničený, abych ten dlouhý příběh zkrátil, můj velmi dobrý přítel mi doporučil, abych se pohnul, ale Nemohl jsem, pak mě představila IBHAGBOSORIA LOVE HOME, o které se zmínila, že se sešla mnoho rodin a povznesla se do svých podniků a na pracoviště, zeptala jsem se sebe sama, je tento muž skutečný nebo falešný? Vzhledem k tomu, že jsem byl strašně scammed a téměř jsem ztratil naději po velkém tlaku ze svého přítele, rozhodl jsem se zkusit a k mému největšímu překvapení IBHAGBOSORIA mi pomohl a můj manžel se vrátil domů dva (2) dny poté, co mi přeji všechno nejlepší k narozeninám a omluvil jsem se . (Téměř jsem zapomněl, že to byly moje narozeniny), pokud procházíte jakýmkoli problémem, ať už je to nemoc, rozchod, selhání, záda a tak dále.
Pošlete mu e-mail na adresu IBHAGBOSORIALOVEHOME@GMAIL.COM nebo kontakt nebo WhatsApp +2348165965904 a nikoho nenechte oklamat. Existuje spousta skenerů.
[ Reagovat ]

69Felicia (129.205.113.89) 
2019-09-30 23:55:05
JAK ZÍSKAT ROK ZPĚT NA SKUTEČNÉ ÚČINKY MEZI DR DR Ologodo Jmenuji se Rosa Souza, nikdy jsem si nemyslel, že bych se znovu usmál. Můj manžel mě nechal se dvěma
děti po dobu jednoho roku jsem si myslel, že bych ho znovu inzeroval, dokud jsem nepotkal dámu jménem Cleusa, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr. Ologodo, dala nám jeho číslo mobilního telefonu, můj manžel se vrátil a prosil o odpuštění. práce ďáblů, tak jsem byl tak zázračně tak překvapený, že jsem to neudělal. , otěhotněla a porodila mé třetí dítě, pokud od něj potřebujete pomoc, můžete si e-minulost ticošs: drologodospellhome@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolat: +2347053821755.
...
[ Reagovat ]

70Pauline S. (129.205.113.89) 
2019-10-05 06:47:33
Chci rychle použít toto médium a říct celému celému vesmíru, že existuje skutečné kouzlo, které je silné a pravé, měl jsem problémy se vztahem, které mě téměř donutily mentálně a emocionálně omdlet poté, co se můj manžel rozešel se mnou. Takže jsem se spojil s doktorem ologodem, aby mi pomohl vrátit mé manželství a přivést zpět manžela, který mě opustil. Když jsem se spojil s dr. Ologodem, vrhl na mě milostné kouzlo a za pouhých 48 hodin, jak mě ujistil, můj manžel, který řekl, že se mnou nemá nic společného, ​​mi zavolal a začal mě prosit a on mě prosil zcela obnovena. Teď jsem tak šťastný, protože je teď zpátky s tolik lásky a péče. dnes jsem rád, že vám mohu všem oznámit, že toto kouzlo má pravomoci k návratu rodin a návratu milenců, protože jsem nyní opět se svým manželem spokojený. Kontaktujte ho na svém e-mailu a požádejte o pomoc. Jsem tak přesvědčen, že vám bude zcela nápomocen. Zde je jeho e-mail: drologodospellhome@gmail.com, můžete ho také Whats-app him: +18632472608. svědčí Pauline S. z USA
[ Reagovat ]

71sandra filipova (wz-proxy.srv.wz.cz) 
2019-11-12 11:29:19
Dnes se cítím tak radostně, protože jsem součástí těch, kteří se radují ze všeho kvůli pomoci, kterou mi doktor Isikolo poskytl za to, že mi vrátil manžela. Byl jsem ženatý 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel na mě podváděl a hledal rozvod. Ale když jsem narazil na doktora Isikola E-mail (isikolosolutionhome@gmail.com.com) na internetu zaslaného paní, rozhodl jsem se s ním kontaktovat, vysvětlil jsem mu svou situaci a poté jsem hledal jeho pomoc, ale největší překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem, protože bez řešení není problém. Řekl mi, co mám dělat, co jsem udělal, a pracoval pro mě a můj manžel se vrátil zpět k vám po 2 dnech, jak slíbil. Tady oslavuji, protože můj manžel je doma a opravdu si užívám manželství a skvělou oslavu. Budu svědčit na internetu, protože doktor Isikolo je opravdu pomocník, kterého Bůh poslal, aby nám všem pomohl. Proč nekontaktujte doktora Isikola teď, pokud čelíte jakýmkoli výzvám ve svém vztahu. Můžete kontaktovat jeho e-mailovou adresu: isikolosolutionhome@gmail.com.com nebo jeho WhatsApp na: +2348133261196.
[ Reagovat ]

72Miroslava Němcová (wz-proxy.srv.wz.cz) 
2019-11-30 16:47:16
Jmenuji se Miroslava Němcová, z regionu Český Krumlov (Česká republika). Po 12 letech manželství jsme byli s manželem v jedné z trav, dokud mě konečně neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, kde jsem s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nemohl jsem ovládnout bolest, která trápí mé srdce, moje srdce bylo plné smutku a bolesti, protože jsem byl do svého manžela opravdu zamilovaný. Každý den a noc o něm přemýšlím a vždy si přeju, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr. Osagiede může pomoci získat zpět věci rychle. Cítil jsem, že ho vyzkouším. Kontaktoval jsem ho a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo Láska. O 48 hodin později mi můj manžel opravdu volal a řekl mi, že mi a dětem tak moc chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil tentýž den s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Od toho dne bylo naše manželství silnější než dříve, díky Dr. Osagiede. on je tak mocný a já jsem se rozhodl podělit se o svůj příběh na internetu, že Dr. Osagied skutečné a silné kouzlo kouzlo, že budu vždy modlit, aby žili dlouho pomáhat svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete své Ex zpět nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte toto mocné kouzlo. Zde je jeho e-mailová adresa: doctorosagiede75@gmail.com nebo whatsapp +2349014523836 viber na +2349014523836
[ Reagovat ]

73Mance Vudic (197.211.61.173) 
2020-02-18 13:21:20
Chci vám poděkovat chubygreat za pomoc. Moje žena mě opustila před několika měsíci a v životě jsem jí potřeboval, protože ji tolik miluji. Kontaktoval jsem chubygreat, když jsem o něm v Google četl, jak vrací milostné. Dal mi ujištění a řekl mi, že bude potřebovat věci, které jsem poskytl, a během následujících dvou dnů po vrhnutí kouzla se moje žena vrátila ke mně. Děkuji chubygreat. Můžete ho kontaktovat s následujícími údaji. Chubygreat@gmail.com nebo Whatsapp 2348165965904
[ Reagovat ]

74TinaPetersen (129.56.62.110) 
2020-03-06 08:20:41
Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818
[ Reagovat ]

75Merival Pique (45.56.174.80) 
2020-03-10 16:36:45
Mé jméno je Merival. Chci poděkovat Dr. Ajayimu za skvělé kouzlo, které mi pomohlo zachránit mé 10leté manželství. můj manžel byl vždy dobrý člověk, dokud se náhle změnil a začal mě podvádět s lady jménem Anna. Můj manžel se přestal vracet domů do té míry, že opustil mě a naše 3 děti. Šel jsem do jeho rodiny, aby mi pomohl s ním mluvit, ale on odmítl, v tuto chvíli jsem nevěděl, co jiného dělat. dokud jsem neslyšel o Dr. Ajayimu, kontaktoval jsem ho a ujistil mě, že se můj manžel vrátí ke mně a dětem po splnění některých kouzel, tak jsem se rozhodl to zkusit. Po několika týdnech odnikud se můj manžel nevrátil domů, byl tak střízlivý a omluvil se za všechno, co udělal mně a dětem. Děkuji dr. Ajayimu za kouzlo za záchranu mého manželství. pokud potřebujete nějakou duchovní pomoc, kontaktujte ho na Viber / whatsapp: +2347084887094 nebo email: drajayi1990@gmail.com, je stoprocentně spolehlivý.
[ Reagovat ]

76Nikita Ramsey (45.56.161.56) 
2020-03-12 20:26:59
Nikdy jsem nevěřil v kouzlo nebo kouzlo, ale životní situace mě dovedly k kouzelníkovi jménem Aj Aji. Moje 12leté manželství proběhlo hladce, dokud se můj manžel nezačal žena a opil se, toto chování roztrhalo rodinu od sebe, hledal jsem pomoc všude kromě veškerého mého úsilí nebylo dobré výsledky, dokonce jsme šli k nějakému specialistovi na pomoc všechno úsilí bylo plýtvání, jednal jako posedlý člověk, v pondělí odpoledne během oběda jsem slyšel dvě dámy diskutovat o kouzlu caster a jak pomohl jednomu z nich znovu získat mír v jejím domě, po jejich diskusi jsem se přiblížil k lady a vysvětlil mi svou situaci a ona mi dala kontakty kouzla caster Dr Ajayi, napsal jsem kouzlo caster na jeho Whatsapp číslo: +2347084887094, vysvětlil jsem mu to a řekl mi, abych si nedělal starosti, že za tři dny začnu prožívat mír v mém domě, ale abych toho dosáhl, řekl mi také pár věcí, které musím udělat, udělal jsem podle pokynů Když byl Ajellim kouzelníkem, jak se mu slíbilo, všechno se otočilo, můj manžel se nyní stará o věci doma a vše, co získal na svém pracovišti, propagoval. Pokud potřebujete službu kouzla, abyste získali milence nebo jakýkoli problém života, kontaktujte dr. Ajayi na Viber / Whatsapp: +2347084887094 nebo e-mail: drajayi1990@gmail.com

[ Reagovat ]

77TinaPetersen (129.56.56.6) 
2020-03-26 12:18:24
Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Můj manžel najednou začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami, aniž by zvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818
[ Reagovat ]

78Mary Counts (129.205.113.139) 
2020-03-29 07:27:07
Můj bývalý přítel mě a moji dceru opustil před 6 týdny poté, co jsem se snažil VŠECHNO VŠECHNY obnovit svůj vztah a byl jsem zklamaný. Nikdo nepracoval, O týden později jsem viděl web Dr.Wealthy a poté, co jsem kontaktoval Dr.Wealthy o pomoc, se všechno automaticky změnilo, můj smutek se stal radostí, úsměv byl po celé tváři, všechno se stalo velmi rychle a výsledek byl efektivní. Dr.Wealthy je jediným Kouzelníkem, se kterým jsem měl úspěch, zavolal mi můj přítel a řekl, že chtěla, abychom se vrátili a také mě chtěli vzít. vrátil se ke mně a prosil mě, abych ho přijal, a stalo se to díky pomoci Dr.Wealthyho. Jsem tak šťastný, že mám svého přítele zpět. Kontaktujte Dr.Wealthy nyní pro naléhavé a rychlé milostné kouzlo, abyste získali svůj vztah zpět.

wealthylovespell@gmail.com
WhatsApp nebo mu zavolejte +2348105150446
Jeho blog> http://wealthyspellhome.over-blog.com
[ Reagovat ]

79Eunic noah (unn-185-246-210-153.datapacket.com) 
2020-04-21 15:09:22
Bylo to jako filmový trik, když mi doktor Edede vrátil mého manžela do 24 hodin, vyzkoušel jsem mnoho způsobů, jak dostat mého muže zpět, ale vždy se setkávám se špatnými lidmi, dokud jsem nemyslel doktora Ededeho radu každému, kdo má stejný problém kontaktujte ho na Ededetemple@gmail.com nebo whatsapp + 2 3 3 2 3 5 8 8 7 8 2 5 slibuji, že vás nikdy neodradíme.
[ Reagovat ]

80Dora Sebastian (185.244.9.83) 
2020-05-05 08:53:18
Ahoj, jsem tady, abych šířil tuto dobrou zprávu do celého světa o tom, jak jsem se vrátil ze své ex lásky. Zbláznil jsem se, když mě moje láska minulý měsíc opustila pro jinou dívku, ale když potkám přítele, který mě seznámí s DR ISIKOLO, velkým poslem věštce, kterému slouží, vyprávěl jsem svůj problém DR ISIKOLO o tom, jak moje bývalá láska odešla mě a také, jak jsem potřeboval získat práci ve velmi velké společnosti. Řekl mi jen, že jsem přišel na správné místo, kdybych získal svou srdeční touhu bez jakýchkoli vedlejších účinků. Řekl mi, co musím udělat, poté, co se to stalo, V následujících 2 dnech mě moje láska zavolala na telefon a litovala, že mě žiji dříve a také v příštím týdnu poté, co mě láska volala prosit o odpuštění, byl jsem povolán k pohovoru v mé požadované společnosti, když jsem musel pracovat jako generální ředitel. Jsem tak šťastný a ohromen, že to musím říct celému světu, abych kontaktoval DR ISIKOLO na následující e-mailové adrese isikolosolutionhome@gmail.com a vyřešil všechny vaše problémy. Žádný problém není příliš velký na to, aby ho vyřešil ..Kontakt ho přímo na isikolosolutionhome@gmail.com nebo jeho WhatsApp: +2348133261196.
[ Reagovat ]

81trdyjh (197.211.61.46) 
2020-05-25 00:20:45
(VÍTEJTE V MORSKÉ DUCHOVNÍ TEMPLE). Procházíš těžkým životem, potřebuješ Ex Back, kouzlo peněz, kouzlo krásy, vrácení kouzla nebo jakékoli typy kouzla, chceš bohatství, štěstí, nebo kamarád E.T.C. Jsem specialista ztracených milenců Pomohl jsem tolika lidem po celém světě, aby seslal kouzlo 1. přiveďte zpět ztraceného milence 2. vyhrajte své milované jedno srdce 3. pomozte svobodným lidem najít partnery 4. být ženatý 5. milovat přitažlivost 6. Manželské problémy a rozvod 7. Láska část 8. problém s ledvinami všechny druhy nemocí, můžete mě kontaktovat na Whatsapp s (+2348158911896) Nebo mi napište e-mailem na: seawaydr22@gmail.com
[ Reagovat ]

82Hannah (150.242.12.155) 
2020-06-03 15:29:08
To je třeba číst svědectví každého, jsem tady, aby celý svět vědět o muži, který zachránil můj vztah a tento velký muž se nazývá SEA MASTER. Opravdu udělal skvělou práci pro mě tím, že zpět můj ex-milenec, který mě opustil a slíbit, že už se nevrátí ke mně znovu. S tímto jsem si uvědomil, že rozdávání SEA MASTER detaily na světě bude dělat hodně dobrého pro ty, kteří mají rozbité domovy nebo vztah pro něj, které vám pomohou opravit, že zlomený vztah nebo manželství vy. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailové adresy: seawaydr22@gmail.com. nebo ho kontaktujte na jeho whatsapp číslo (+2348158911896) Spojte se s ním a uvidíte, jak bude váš problém vyřešen do 24 hodin. On také se specializuje na následující záležitosti ... (1) Chcete svého ex zpět. (2) Chcete být povýšeni ve své kanceláři. (3) Chcete, aby vás muži/ženy následovali. (4) Chcete dítě. (5) Jste podnikatel a chcete vyhrát smlouvy(6) Chcete, aby váš manžel byl navždy váš(7) Potřebujete duchovní pomoc. (8) Byli jste scammed a chcete získat zpět ztracené peníze. (9) Zastavit rozvod(10) vyléčit jakýkoli druh nemoci(11) Vyhrajte volby a také vás bohatý a mnoho dalších
[ Reagovat ]

83sea master (150.242.12.171) 
2020-06-03 17:02:54
Ahoj diváci Od začátku času byl člověk vždy konfrontován s problémy, které zůstaly nevyřešené a to ho přimělo pochybovat o misi, kterou přišel hrát na Zemi. Pokud však nastane problém, je nutné řešení, které možná hledáte na špatném místě. Říkají mi skvělý SEA MASTER, který je od puberty obdařen nadpřirozenými silami. Jsem znám pro efektivitu a přesnost své práce, známou také pro míru spokojenosti svých zákazníků. S více než 20 let zkušeností ke mému jménu jsem zdrojem štěstí, úspěchu a bohatství mnoha lidí na celém světě, a to vše díky kombinaci silných kouzel Voodoo. a bezchybné použití magie, bez nebezpečí. Jste unaveni ze svých problémů a dokonce ze svého života až do bodu, kdy chcete skončit, žádné starosti. Konečně jste narazili na správnou osobu. Mezi mé specializace patří akademický, profesní, sentimentální, zdravotní a finanční život a mnoho dalšího. Jaké jsou tyto problémy, které vás trápí a nenašli jste řešení? pokud si přejete získat svého přítele / přítelkyni / manžela / manželky bez ohledu na délku rozvodu; dobýt osobu, pro kterou vaše srdce hoří, zabránit rozvodu a přilákat duši, najít a získat trvale udržovanou vysoce placenou práci, definitivně ukončit finanční potíže, ovládat svou žárlivost nebo utrpení vašeho partnera; jednou a navždy ukončit smůlu; Přijměte opatření, uspěšte ve své společnosti, rozšířte svou společnost a najděte dobré trhy a partnery; - početné děti; mít neomezenou šanci hazardovat; léčit vážné nevyléčitelné a dokonce zoufalé nemoci, chránit váš pár nebo vaši rodinu; být chráněni před zlými duchy, čarodějnicemi a nehodami; - získávat doklady k cestování do zahraničí; zlepšit ziskovost vaší společnosti a přilákat více zákazníků; úspěšně složit zkoušky a soutěže; Vy, kteří máte jiné problémy, které nejsou uvedeny, nezůstávejte ve strachu, protože bez rychlého a trvalého řešení se mnou není problém. Mé rituály pro vás přitahují peníze a štěstí ve všech vašich záležitostech a celkový úspěch ve vašem životě, to jsou jednoduché a rychlé rituály. Postupujte podle mých pokynů a udělejte, co žádám, a výsledky jsou rychlé a efektivní. Ať jste kdekoli na světě, budete spokojeni, protože síla rituálů je účinná. JAK se zúčastnit? Velmi jednoduché, stačí mě kontaktovat: Kontaktujte mou e-mailovou adresu seawaydr22@gmail.com nebo Whatsapp me on: +2348158911896 Díky velmistrovi je řešení vašich problémů zajištěno.
[ Reagovat ]

84Amelia (150.242.12.171) 
2020-06-04 12:05:37
Dobrý den, diváci jmenuji se Amelia Jsem tady publikovat velké dílo GREAT SEA MASTER. . Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě a já ho tak moc potřebovala zpátky, protože ho miluju, celá ta věc mě znepokojovala, že se nemůžu soustředit v práci. Hledal jsem pomoc od přátel a rodiny, ale nikdo nemohl dostat odpověď na můj problém, dokud můj soused podle mě velký sea MASTER. Kontaktovala jsem ho a otevřela jsem mu všechno a on mi dal slova naděje a slíbil mi, že se ke mně můj manžel vrátí do 3 dnů. Sledoval jsem všechny pokyny, které mi dal, a viděl jsem, že můj manžel se ke mně vrátil do 2 dnů, jak doktor slíbil, a můj manžel byl tak loajální, sladký a upřímný. Musím říct, že je to zázrak, protože jsem nikdy neměl nic podobného, a to opravdu pracoval pro mě. diváci hledají pomoc se mohou obrátit na velkého mořského mistra. On je opravdu Bůh na zemi WhatsApp číslo (+2348158911896) nebo e-mail seawaydr22@gmail.com
[ Reagovat ]

85mark (bba552482.alshamil.net.ae) 
2020-06-05 09:28:04
Přečtěte si, jak jsem se někdy cítil
Všechny připomínky jsem četl od roku 2015. a trochu se mi ulevilo, když nikdo kolem nic takového nezažívá, někdy se zdá, že jednoho zažijete úplně na celém světě, ale tady jsou skutečné a skutečné lidské zkušenosti, které dělají uvědomíte si, že všechny emoce, slzy, bolest atd. - normální proces po oddělení, i když to trvá dlouho. Je velmi těžké se s tím vyrovnat, když tě opustí bez vážného důvodu, dokonce i samotné oddělení skončilo pouhým polibkem na rtech, takže o něm ani nemůžu přestat myslet po 4 měsících, přestat myslet, proč to potřebovala . Zatím jsem se probudil a šel spát přemýšlet jen o ní, samozřejmě, existují dny, kdy mám pocit, že se zotavuji a jsem silný pustit všechny myšlenky, ale pak přijde další den a je to po všem znovu ji nemohu přestat sledovat ve společenském prostoru a tam ji vždy vidím cestovat po iv. zemi, dobře se bavit s přáteli atd., pak si na sebe pohryzla myšlenka, že mě mohla nechat jít a užívat si života, a jsem zaseknutý a nepohnul se vpřed, když na něco budu jednat, opravdu ne. “ Když ten okamžik plně prožívám, moje myšlenky se pohybují jinde. Jsem upřímně rád, že se jí daří dobře, nepřeji jí nic špatného a nikdy bych jí nepřála nic, ale to „tlačítko soucitnosti“ stále přichází, stále žiji v naději, že jednoho dne bude psát mě a zeptejte se mě, jak to dělám, ale takové naděje se zdají prázdné. , protože po oddělení nekomunikujeme úplně. Někdo chce mluvit, sdílet myšlenky nebo je dokonce vyměňovat, ale přátelé, kteří něco takového nezažili, nechtějí neustále zatěžovat členy rodiny.
konečně se moje přítelkyně později ke mně vrátila a milovala mě ještě lépe než dříve, ale je to jen duchovní člověk, který mi pomáhá a pokud potřebujete pomoc, neváhejte kontaktovat Dr.Pellara a kontaktovat ho prostřednictvím tohoto e-mailu,
drpellar@gmail.com
[ Reagovat ]

86Garry (bba552482.alshamil.net.ae) 
2020-06-05 09:28:56
Dr..Sango, který mi pomohl ušetřit moje vztahy.
Chci svědčit o velkém a mocném kouzelníkovi, který moje žena opustila mě a děti na 2 roky, když jsem jí zavolal, opustila nás pro jinou ženu a když jsem jí zavolala, řekla, že chce rozvod, byla jsem tak smutná, že jsem plakala celou noc jsem tak osaměle hledal něco online, když jsem našel kouzelníka jménem Dr.Sango, který pomohl mnoha lidem řešit jejich problémy, tak jsem ho kontaktoval ohledně jeho problémů, řekl mi, že to bude trvat 24 hodin a moje žena vrátil se ke mně. Udělal jsem všechno, co mi řekl, abych udělal. Následující den se moje žena vrátila na kolena a prosila o zrušení rozvodu, který si nyní užíváme společně. Pokud potřebujete pomoc, můžete se obrátit na kouzelnického muže, který mi pomůže prostřednictvím jeho e-mailu spellspecialistcaster937@gmail.com
[ Reagovat ]

87Sikovic Mag (197.210.53.37) 
2020-07-13 16:21:52
Chci poděkovat chubygreatovi za to, že mi pomohl dostat moji ženu zpět, Bůh bude i nadále zvyšovat svou moudrost a moc dělat více vykořisťování. Pokud máte jakýkoli problém života, cokoli víte, je problém a hledáte řešení a nevíte, co dělat, kontaktujte chubygreat@gmail.com! Je řešitelem problémů. Am Silvija Patrik jménem Nikdy jsem nevěřil v milostná kouzla nebo kouzla, dokud jsem se s tímto kouzelníkem setkal, když jsem navštívil svého přítele v Africe poslední tři roky na obchodním summitu. Potkal jsem muže jménem chubygreat, byl opravdu mocný a mohl by pomoci s kouzly, které by vrátily ztracené milence a magické peníze, kouzla nebo kouzla pro dobrou práci nebo štěstí. Jsem nyní šťastný. Svědčím o tom, že muž, kterého jsem se chtěl oženit, mě opustil 5 týdnů před svatbou a můj život byl vzhůru nohama, protože náš vztah trvá 3 roky. Opravdu jsem ho milovala, ale jeho matka byla proti nám a neměla jsem dobře placenou práci. Když jsem potkal tohoto kouzelníka, řekl jsem mu, co se stalo, a vysvětlil mu situaci. Nejprve jsem byl nerozhodný a pochybný, ale snažil jsem se. A o dva dny později, když jsem se vrátil do Německa, zavolal mi přítel (nyní můj manžel) a přišel ke mně a omluvil se, že všechno bylo vyřešeno s mojí matkou a rodinou a měl nový pracovní pohovor a chce se oženit. Nevěřil jsem tomu, protože chubygreat se ptal mého jména a jména mého přítele a všeho, co jsem chtěl, aby udělal. Nyní jsme šťastně vdaní a očekáváme naše malé dítě a můj manžel také získal novou práci a naše životy se zlepšily. stačí ho kontaktovat pomocí e-mailu chubygreat@gmail.com nebo Whatsapp nebo zavolat na +2348165965904
[ Reagovat ]

88anoymous (197.210.53.37) 
2020-07-13 16:35:17
děkuji chubygreat za vaši pomoc. chubygreat pomozte mi dostat zpět svou ženu, myslel jsem, že jsem ztratil, s jeho pomocí a magickou silou se moje žena vrátila a nyní žijeme šťastně. můžete kontaktovat chubygreat s následujícími údaji +2348165965904 nebo e-mailem chubygreat@gmail.com
[ Reagovat ]

89amelia aavaa (197.210.71.117) 
2020-08-10 18:53:13
Nikdy jsem nevěděl, že mohu získat online a spolehlivá kola pro kouzla online, kteří mohou opravdu pomoci lidem jako jsem já, kteří potřebují pomoc s vztahem. Odloučil jsem se od svého manžela, když se rozešel se mnou a vrátil se ke svému bývalému milenci, byl jsem tak zdevastovaný a zlomený. Už jsem nebyl sám, dokud mě můj přítel neodkázal na velkého muže jménem Velká Baba Ogbogo, že by mi mohl pomoci v mé situaci. Nejprve jsem pochyboval, později ho kontaktoval a řekl mi, že dostane milostné kouzlo připravené na to, abych dostal svého manžela zpět ke mně. Poté, co jsem udělal vše potřebné, udělal jsem vše, co sám nařídil, a k mému největšímu překvapení jsem zavolal manželovi, že se vrací domů a je mu líto všeho, co mě nechal projít. Výsledek byl úspěšný a dnes žijeme šťastně. Dal jsem mu slovo, že budu sdílet své svědectví se světem, aby ostatní mohli od něj získat jakoukoli pomoc. Můžete mu poslat e-mail na: greatbabaogbogotemple @ gmail. com nebo ho napište na linku WhatsApp +234902018697. Jsem tak šťastná, děkuji vám, Great BaBa Ogbogo
[ Reagovat ]


Přidat komentář...

Jméno: TIP: Pokud nad smajlíkem chvilku podržíte kurzor, zobrazí se vám zkratka, kterou napíšete do zprávy
                                                                       
Smajlíci jsou převzati z grafika.profitux.cz
Email:
Web:
Komentář:
Antispam filtr: Jednoduchý příklad:
Osm kráte dvěma = (číslem!)

1. Strakatice
2. Zahrada VIII
3. Nehoráznosti
4. Kolo nebo kolotoč osudu?
5. Františka VrbenskáNejčtenější...
1. Jarování (83863)
2. Ztráta paměti (28816)
3. O starých dětských knížkách a časopisech (18481)
4. Kdo jsem (17747)
5. Karam 2.část (13690)
6. Co může potrápit I. (11896)
7. Sladké tajemství (10238)
8. Bylinky, léčivky, recepty (10057)
9. Co může potrápit II. (8944)
10. Lucinčina bačkorka (8854)

Všechny povídky :: Všechny články


Poslední komentáře...
Další weby...
:: Potápeč
:: JiHei
:: Oldwomen
:: Vanilka
:: von Rammstein
:: Literární západ
:: Érův blog
:: Romány zdarma
:: Holka Julka
:: STOP myším
:: Obec spisovatelů
:: ABECEDA
---------
x. www.ferror.wz.cz
Potápěč :: váš dýchací přístroj ve světě literaturyNávštěvnost...
Dnes: 12
Celkem: 179951

Spuštěno dne: 8. ledna 2007


WebArchiv - archiv českého webu
© Všechna práva vlastní Anna Šochová, bez jejího souhlasu se obsah ani obrázky nesmí kopírovat na jiné weby.
Web vytvořil v roce 2007 FERROR
Reklama:
ADMIN