koště Anny Šochové
Úvodní stránka :: O mně :: Povídky :: Články :: Rady :: Román :: Kniha návštěv :: Kontakt Nejnovější články ...
SEZNAM KATEGORIÍ / Úvodníky / Báječné období

Báječné období

Je dobré se podívat na dny, které plynou, poněkud z nadhledem - a podívejme, mraky mizí a mnohé bylo lepší, než si stíhám uvědomovat.Půlka týdne je za námi a já se stále ohlížím k minulému víkendu. Vlastně již ve středu tu byla jedna návštěva, v sobotu se povedlo přijet Františce a v neděli se objevilo jedno mládě., Hezký čas! Ba co víc, s Františkou jsme krásně poseděli s vínkem u krbu, potom se jí báječně pracovalo. Dokonce – zázrak! Odložila odjezd, takže jsme krásně stihli také prohlídku Podhradí. Byla jsem tam před několika lety. Hodně se tam změnilo, k lepšímu, býval to rozsáhlý areál a člověku je teď až mdlo, jak byl zbytečně zničen. Ono mne to pronásleduje leckde. Tenhle rozkradený kraj, který občas tu a tam vstane z popela.

Právě domlouvám přednášku se čtenáři a zájemci po Týdnu knihoven, ve čtvrtek 19.10. v Chebu. Souvisí to, coby ne. Budu mluvit o románu Karmínový kámen a o Ašsku.

Pilně jsem pracovala, protože jak se moje povídka v projektu Žena s… přesunula do třetího dílu, lépe mezi ostatními vyzní povídka jiná, kterou jsem tam původně navrhla. A protože svá dítka vypravuji do světa v co nejlepším stavu, sedla jsem a česala.

Takže mám opravdu dobrou povídku v záloze, což je fajn, a objednanou další, opět space operu. Také bych měla dokončit vyznění jednoho kousku do CKČ.  Zkrátka a dobře to vypadá, že mám do zahálky daleko.

Hm, pochlubila jsem se a je čas jít do hajan. Přeji sladké sny, plnění plánů, které vám dělají radost a užití konce prázdnin!

Anna Šochová

24.8.2017


Vytvořeno: 2017-08-24 :: Vytvořil: Anna Šochová :: Přečteno: 137

[ Vrátit se nahoru ] Za obsah komentářů nese zodpověnoust jejich autor. Pokud text příspvku bude mít rasistický, xenofobní nebo jakkoliv nevhodný obsah, pak bude odstraněn a poskytovatel služeb autora o tomto informován.

1Dana (user.mpsv.cz) 
2017-08-25 12:39:22
Překlepy nějaké ujely... Ale dobrý
[ Reagovat ]

2Anna Š (37-48-32-108.tmcz.cz) 
2017-09-23 14:45:02
Počítač se rozhodl, že chce nový harddisk. Což o to, ale teprve se nahrávají systémy a admin ještě není zakleknut, aby mi obnovil přihlášení. Neztrácejte,. prosím, trpělivost
[ Reagovat ]

3Anna Š. (37-48-41-89.tmcz.cz) 
2017-10-11 20:31:03
Pořád se nedaří zajistit přístup, je moc jiné práce. Někomu jsem slíbila horory z Ašska a neuvědomila si, že jich je pár stažených, preotože jsem udělala malou e-knížečku : http://romanyzdarma.cz/knihy/87.pdf
[ Reagovat ]

4Anna Š. (37-48-35-173.tmcz.cz) 
2017-12-30 10:20:49
Ano, do nového roku vejdu ještě bez přístupu na stránky. Můj admin někam ztratil svůj přístup a pokud si já mimo prohlížeč uložila nové heslo, ještě jsem ho nenašla, i když jsem kupu papírů s poznámkami, co potřebuji mít po ruce (jé, to byla retrospektiva!), důkladně prolezla. Tak holt zatím vyšla Space opera (sborník Vlado Ríši), zase jsem byla druhá v soutěži o Zlatou zebru, konečně vyšel třetí kus antologie českých a slovenských autorek, tentokrát Žena s drakem, kde jsem s kartou Utrpení. Taktéž jsem začala pracovat na publikování v roce příštím. Najdete mne na FB a i-senior.cz, blogy Respektu... Vzhůru do dalších dní a nadějí!
[ Reagovat ]


Přidat komentář...

Jméno: TIP: Pokud nad smajlíkem chvilku podržíte kurzor, zobrazí se vám zkratka, kterou napíšete do zprávy
                                                                       
Smajlíci jsou převzati z grafika.profitux.cz
Email:
Web:
Komentář:
Antispam filtr: Jednoduchý příklad:
Osm kráte dvěma = (číslem!)

© Všechna práva vlastní Anna Šochová, bez jejího souhlasu se obsah ani obrázky nesmí kopírovat na jiné weby.
Web vytvořil v roce 2007 FERROR
Reklama:
ADMIN