koště Anny Šochové
Úvodní stránka :: O mně :: Povídky :: Články :: Rady :: Román :: Kniha návštěv :: Kontakt Nejnovější články ...

Jen tak

Musela jsem počkat, až trochu ustoupí ovínění. To víte, večerní pohoda u krbu, rybička na másle a dobrá společnost dělají své. Jak vidíte, na své milé čtenáře myslím i v hodinu na mne dost pozdní.Další týden v tahu. Pořád je pouze šestého srpna, jenže léto už začíná koukat po podzimu. Ráno, pokud je zataženo, musím si před šestou v koupelně svítit. Mám ovšem své drobné radosti, například konečně zrajou rajčata a zdá se, že ještě v létě budu mít – snad poprvé v historii- možnost škubat zralá. Jinak ano, tu a tam dozrála, pokud nebyla sežraná slimejši, jenže až někdy v září. Dnes jsme měli na snídani první neolezlé, ovšem včera podtržené, do rána malounko došlo.

Jak tak lovím slimáky, po manželovi i já obdivuji, jak dobře jsou uzpůsobení a svým způsobem krásní. Neštítím se je občas sebrat holou rukou. Když se nedotknu spodku, tedy bříška, ani tak hnusně nesliznou. Ba co víc, zjistila jsem, že ti ještě opravdu krásnější, s černými flíčky, nejdelší až kolem dvaceti čísel, je žerou. A letos jsem jich přece jenom viděla o pár víc, než v jiných letech.

Tak, tak. Ačkoliv se poněkud flákám, mám plný jeden mrazák polotovary a ovocem, udělané dva články na i-senior a leccos dalšího jsme nestihla. Nojo, ještě sukni abych si vyžehlila, sakra, zapomněla jsem, jen jsem si libovala, jak mám leccos dobře uschlé a poskládané. Jenže jsem moc koukala na tv, relaxovala – na dvojce dávají skvělý britský dokumentární seriál o ženách. Také jsem se zakecala na FB, ale kdo dneska ne… Vracejí se mi postavy, mají skvělé dialogy, ale čas? Nebo spíš síla psát? když vím, že není moc času, je to odrazující.

Mějte se hezky, přátelé! Ať se vám vydaří nejen pondělí, ale další dny – a vedra ať už neubližují.

Anna Šochová

6. srpna 2017


Vytvořeno: 2017-08-06 :: Vytvořil: Anna Šochová :: Přečteno: 127

[ Vrátit se nahoru ] Za obsah komentářů nese zodpověnoust jejich autor. Pokud text příspvku bude mít rasistický, xenofobní nebo jakkoliv nevhodný obsah, pak bude odstraněn a poskytovatel služeb autora o tomto informován.

K článku zatím nejsou žádné komentáře. Můžeš být první

Přidat komentář...

Jméno: TIP: Pokud nad smajlíkem chvilku podržíte kurzor, zobrazí se vám zkratka, kterou napíšete do zprávy
                                                                       
Smajlíci jsou převzati z grafika.profitux.cz
Email:
Web:
Komentář:
Antispam filtr: Jednoduchý příklad:
Osm kráte dvěma = (číslem!)

© Všechna práva vlastní Anna Šochová, bez jejího souhlasu se obsah ani obrázky nesmí kopírovat na jiné weby.
Web vytvořil v roce 2007 FERROR
Reklama:
ADMIN